23% попуст или 500 ден. за Air Football: супер забавна игра со мини hoverball на батерии од „Бубамара“

Со купување на овој ваучер добивате 6 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 650 ден.
    • Попуст 23%
    • Заштедуваш 150 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  21.03.2018  до  30.06.2018 

Добивате:
 Air Football: супер забавна игра со мини hoverball на батерии
 Лесно и брзо се движи на рамна и мазна подлога.
 Hoverball топката е со димензија од 7цм и работи на батерии, потребни се 2ААА од 1.5V батерии.
 Димензија на игралиштето: 80 х 55 х 8,5 цм
 Изградете го фудбалското игралиште, поставете го на рамна подлога, и играта може да почне.
 Вашето дете ќе ужива играјќи си со своите пријатели или со семејството.
Појаснување:
 Производот се препорачува за деца над 3 години.
 Напомена: Во пакувањето не е вклучена зелената подлога за играње, како што е прикажано на сликите.
 Производите се подигнуваат од просториите на Бубамара, на улица Њу Делхиска 2-3 (позади Веро Тафталиџе) од понеделник до петок од 09:00 до 16:30 часот еден ден по купувањето.
 Контакт телефон: 070/841-712
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на igrackibubamara@gmail.com ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.
 Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.


Ул. Њу Делхиска 2-3
(позади Веро Тафталиџе)
Покажи ми го патот
тел.
070/ 841-712
Раб. време: 
пон - пет
09:00 до 16:30ч
е-маил
igrackibubamara@gmail.com
Facebook
WEB
 

 Производот може да се подигне од просториите на Бубамара, од понеделник до петок од 09:00 до 16:30 часот еден ден по купувањето или ви ги доставуваме на ваша адреса со соодветна доплата.


Продавница за играчки „Бубамара“
Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Бубамара со адреса ул. Њу Делхиска 2-3 (позади Веро Тафталиџе).

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 22 ч. 36 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден