58% попуст или 499 ден. за Derma Suction - апарат за чистење лице 

Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Купи за 499 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1200 ден.
  • Попуст 58%
  • Заштедуваш 701 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  15.09.2020  до  31.10.2020 

Добивате:
 Derma Suction - апарат за чистење лице 
• Derma Suction е нов револуционерен апарат за нега на кожата на лицето и за отстранување на црнките и митесерите.
• Темелно ја чисти Вашата кожа без стискање, иритации или инфекции. 
 Има повеќе нивоа на јачина за чистењеи 4 додатоци за безбедно чистење на целото лице.
• Отстранете ги ефективно црнките од Вашето лице:
- Ако имате проблеми со запушени пори, црнки и митесери на Вашата кожа, овој производ е најефикасно решение за Вас
- Митесерите се мали, црни точки на кожата кои се јавуваат кога порите од кожата се запушуваат со мртви клетки од кожата и маснотија.
- Обидот да се отстранат со стискање може да предизвика инфекција додека познатите ленти за носот ретко кога функционираат
- Најефикасното решение за тоа како да ги отстраните црнките е со помош на всмукувачката моќ на Derma Suction апаратот со вакум за чистење на лицето
 Ги всмукува сите ваши проблеми со кожата:
- Стандардните методи за чистење на кожата може да не функционираат за вас ако имате тип на кожа која има широки пори.
- Поради тоа ви ја претставуваме врвната всмукувачка моќ на Wellneo Velform апаратот со вакуум за чистење на лицето - тој буквално ги всмукува вашите проблеми со кожата.
- Тој е најбрзиот, најлесниот и најбезбедниот начин за отварање и чистење на порите на лицето без стискање.
- Моќниот вакуум ги всмукува вишокот материи што резултира во отстранување на митесерите без никаква иритација или инфекција
 Безбеден и удобен за користење:
- Derma suction апаратот со вакуум за чистење на лицето е безбеден за користење за сите проблематични области – лице, раце, гради, па дури и na грбот.
- И за да ги постигнете најдобрите резултати Вие можете да бирате од 2 различни опции за прилагодување на моќта зависно од чувствителноста на Вашата кожа.
- Исто така, во комплетот се вклучени 4 додатоци за да допрете до сите тесни агли каде се јавуваат митесерите:
 Секоја глава има посебна намена :
- Мала глава - нежно всмукување кое е совршено за чувствителната кожа и делот околу носот.
- Голема глава - посилно всмукување за поголеми делови од кожата.
- Овална глава - соодветно за допирање до агли околу носот и устата.
- Глава за пилинг - помага да се отстранат мртвите клетки додека се влечат нечистотиите од Вашата кожа.
Појаснување:
Производот е лесен за употреба
• На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 130 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

250мл крем со гавез - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со гавез
Уште 18 ч. 13 мин.
 
250мл за балсам за сува кожа - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл за балсам за сува кожа
Уште 18 ч. 13 мин.
 
125мл за гел со слуз од полжав - 30%
“Green Master“ Македонија
125мл за гел со слуз од полжав
Уште 18 ч. 12 мин.
 
250мл антицелулитен крем  - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл антицелулитен крем 
Уште 18 ч. 12 мин.
 
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки
Уште 18 ч. 13 мин.
 
30 таблети здрава коса - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрава коса
Уште 18 ч. 13 мин.
 
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе - 30%
“Green Master“ Македонија
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе
Уште 18 ч. 13 мин.
 
Течен сапун со камилица - 40%
“Green Master“ Македонија
Течен сапун со камилица
Уште 18 ч. 13 мин.
 
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2 - 20%
“Green Master“ Македонија
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2
Уште 18 ч. 13 мин.
 
Volcano Zapper - 40%
“Green Master“ Македонија
Volcano Zapper
Уште 18 ч. 12 мин.
 
Турмалински појас за колено - 40%
“Green Master“ Македонија
Турмалински појас за колено
Уште 18 ч. 13 мин.
 
30 капсули хијалурон комплекс - 40%
“Green Master“ Македонија
30 капсули хијалурон комплекс
Уште 18 ч. 13 мин.
 
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина - 40%
“Green Master“ Македонија
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина
Уште 18 ч. 12 мин.
 
30 таблети здрави очи - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрави очи
Уште 18 ч. 12 мин.
 
180 капсули лук - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули лук
Уште 18 ч. 12 мин.
 
180 капсули масло од црн ким - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули масло од црн ким
Уште 18 ч. 12 мин.
 
30 таблети Селен + Цинк  - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Селен + Цинк 
Уште 18 ч. 12 мин.
 
30 таблети Мултивита плус - 30%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Мултивита плус
Уште 18 ч. 13 мин.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 53%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 18 ч. 1 мин.
 
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 18 ч. 13 мин.
 1 Купувач