47% попуст или 319 ден. за магична табла

Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Купи за 319 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 599 ден.
    • Попуст 47%
    • Заштедуваш 280 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  21.12.2021  до  31.05.2022 

Добивате:
• Магична табла која содржи:
- 8 различни шарени светлосни ефекти
- 3 двострани маркери
- 30 матрици за цртање, играње и учење
- Прпорачана возраст 3+ години
- Работи на 3 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
• Димензии: 25x19x2.5cm
Појаснување:
• Магичната табла е најновиот начин за цртање, скицирање, учење, играње и решавање задачи преку забавен и интересен начин.
• Екранот на магичната табла е мазен и кристално јасeн и може да одберете 8 различни светлосни ефекти.
• Кога ќе завршите едноставно избришете го екранот за да создадете ново ремек – дело.
• Со магичната табла учењето станува забавно бидејќи е одлична за правопис, математика и читање.
• Има компактен и уникатен дизајн, пренослива и може да се користи насекаде.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 3 дена и 8 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 3 дена и 8 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 3 дена и 8 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 3 дена и 8 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 3 дена и 8 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 3 дена и 8 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 3 дена и 8 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 3 дена и 8 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 3 дена и 8 ч.