254 ден. за кутија со 5 пара детски женски чорапи модел - WOW GIRL'S од „Hanters Style - HS“

Со купување на овој ваучер добивате 3 "kupinapopust" поени.

Купи за 254 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.06.2019  до  31.01.2020 

Добивате:
 Кутија со 5 пара детески женски чорапи
 Модел - WOW GIRL'S
 Достапни броеви:
- 2 - 3 год. (13 цм)
- 3 - 5 год. (16 цм)
 Материјал:
- 70% памук
- 22% еластин
- 6% најлон
- 2% ластик
 Интересните и забавни HS чорапи.
Појаснување:
 Анти бактериски, издржливи, удобни, не предизвикуваат тегоби на стапалото и остануваат неутрални односно се отпорни на потење и не предизвикуваат непријатен мирис без разлика на времетраењето на користење.
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. 1571 бр. 37
Визбегово
Покажи ми го патот
тел: 02/ 5 514 234
070/ 254 953
е-маил:
hantersdooel@gmail.com  
Facebook
WEB

• За сите подетални информации јавете се на тел: 02/ 5 514 234 или 070/ 254 953 или пишете на е-маил info@hanters-style.comж


Hanters Style - HS
- Сите HS чорапи се изработени од најквалитетни материјали кој вклучува чешлан органски памук во комбинација со најквалитетен полиамид, еластан и ластик.
- Поради квалитетот на материјалите и користењето на најсовремени италијански машини во производството, во споредба со останатите чорапи, сите HS чорапи се анти бактериски, издржливи, удобни, не предизвикуваат тегоби на стапалото и остануваат неутрални односно се отпорни на потење и не предизвикуваат непријатен мирис без разлика на времетраењето на користење.
- Врвен квалитет за одлична цена.
- Сите HS чорапи се прилагодени за сечиј вкус и мода. Преку 250 модели за сите сезони со модерни или класични, забавни, колоритни, среќни, тематски и тренди дизајни.   
- Hanters Style - HS е единствениот производител во регионот кој нуди иновативни кутии за подароци со повеќе пара на чорапи за секоја пригода. 
Кутиите за подароци од 5, 2 и 1 пар претставуваат идеален подарок наменет за целото семејство.
Чорапите во кутиите за подароци од 1 и 2 пара покрај секојдневните модели и дизајни се идеални и за тематски " happy birthday" дизајни, како и дизајните со "љубов", "пријателство", " среќа" и многу други.  
Подарете му Вашиот пријател/ка или сакан/а интересен и забавен подарок и напишете му забавна порака на самата кутија-подарок.
Без разлика дали сте дома, на работа, на вежбање, на вечера или прошетка, направете го тоа со стил со интересните и забавни HS чорапи. Преку уникатните модели и дизајни направени за формални или неформални случаи, Вие можете да бидете надвор или да останете внатре додека Вашите стапала се задоволни и среќни по цел ден.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Персонализирана чаша - 40%
„Anfil Group“ - Кисела Вода
Персонализирана чаша
Уште 2 дена и 17 ч.
 16 Купувачи
Персонализирани магнети со принт по желба - 50%
„Anfil Group“ - Кисела Вода
Персонализирани магнети со принт по желба
Уште 2 дена и 17 ч.
 26 Купувачи
Печатена маица со текст, боја и големина по Ваш избор - 51%
„Anfil Group“ - Кисела Вода
Печатена маица со текст, боја и големина по Ваш избор
Уште 2 дена и 17 ч.
 15 Купувачи
Персонализиран нотес со димензија А6, 60 листа и дизајн по Ваша желба - 50%
„Anfil Group“ - Кисела Вода
Персонализиран нотес со димензија А6, 60 листа и дизајн по Ваша ж...
Уште 2 дена и 17 ч.
 8 Купувачи
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.02 - 13.02.2020 год. - 41%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.02 - 13.02.2020 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска со арган против првут и фенирање
Уште 1 ден и 22 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 31.03.2020 год. - 41%
Хотел „Sunrise Park&Spa Complex“, Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 31.03.2020 год.
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 22.02; 22.02 - 09.03 и 10.03 - 31.03.2020 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 22.02; 22.02 - 0...
Уште 69 дена и 9 ч.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 2 дена и 17 ч.
 3 Купувачи
Smart Watch R11 Black
Мега Мобил, нас. Аеродром
Smart Watch R11 Black
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Детски Smart Watch G900A Blue
Мега Мобил, нас. Аеродром
Детски Smart Watch G900A Blue
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Stolz - крем против дамки од 50ml
“Green Master“ Македонија
Stolz - крем против дамки од 50ml
Уште 2 дена и 17 ч.
 
Ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 09.01 - 15.02.2020 год. - 49%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 09.01 - 15.02.2020...
Уште 2 дена и 17 ч.
 8 Купувачи
Ноќевање за 2 лица со појадок - Термин - 09.01 - 15.02.2020 год.  - 49%
Хотел „Тино“ - Охрид
Ноќевање за 2 лица со појадок - Термин - 09.01 - 15.02.2020 год. 
Уште 2 дена и 17 ч.
 5 Купувачи
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 53%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 2 дена и 17 ч.
 8 Купувачи