490 ден. за кукла што танцува и пее - Anna од Frozen

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.11.2019  до  31.01.2020 

Добивате:
 Кукла што танцува и пее - Anna од Frozen
 Димензии: 23х13 см
 Куклата Ана работи на батерии и ќе го забавува вашето дете пеејќи ја супер допадливата песна од филмот - Let it go, притоа додавајќи светечки ефекти и танцувајќи.
 Воодушевете го вашето дете со својот омилен лик од цртаните филмови - Ана од Frozen
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
 На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk
 По уплатата, јавете се на 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, јавете се на горенаведениот број или пишете на е-маил admin@kupinapopust.mk кажувајќи ваше име и презиме, е-маил и код на ваучерот, точна адреса каде сакате да се достави производот и телефон за контакт.
 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична четка за заби - 50%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 3 дена и 12 ч.
 
Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 3 дена и 12 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 3 дена и 12 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 3 дена и 12 ч.
 
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 3 дена и 12 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 3 дена и 12 ч.
 1 Купувач
M4 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
M4 смарт спортска нараквица
Уште 3 дена и 12 ч.
 3 Купувачи