Хранилка Kikka boo – Multi 3 in 1


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 108 "kupinapopust" поени.

Купи за 6399 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 6899 ден.
    • Попуст 7%
    • Заштедуваш 500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.09.2021  до  30.09.2021 

• Удобна хранилка која лесно се трансформира во стол со послужавник и столче со масичка.

• Погодна за деца кои можат самостојно да седат до 36 месеци;

• Стабилни ногарки направени од висококвалитетно дрво,совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.

• Удобно столче за седење со мека и удобна подлога, лесна за одржување.

• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

• Двоен послужавник со 2 приклучоци за чаши кои лесно се вадат за миење.

• Лесна за собирање.

• Димензии на производот: 100x70x62cm.


Боја: сива

Боја: зелена

Боја: розева

Боја: крем


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Маса М02 кафена - 25%
Kupinapopust.mk
Маса М02 кафена
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Маса М02 бела - 25%
Kupinapopust.mk
Маса М02 бела
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Маса М01 - 25%
Kupinapopust.mk
Маса М01
Уште 6 дена и 12 ч.
 
ТВ комодa К6 бела/кафена - 24%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa К6 бела/кафена
Уште 6 дена и 12 ч.
 
ТВ комодa К6 бела/сонома - 24%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa К6 бела/сонома
Уште 6 дена и 12 ч.
 
ТВ комодa К6 бела - 24%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa К6 бела
Уште 6 дена и 12 ч.
 
ТВ комодa Roma - 33%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa Roma
Уште 6 дена и 12 ч.
 
ТВ комодa Milano - 25%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa Milano
Уште 6 дена и 12 ч.
 
ТВ комодa Verona - 25%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa Verona
Уште 6 дена и 12 ч.
 
ТВ комодa Capri - 25%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa Capri
Уште 6 дена и 12 ч.
 
ТВ комодa Bella - 23%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa Bella
Уште 6 дена и 12 ч.
 
БИРО OXFORD - 23%
Kupinapopust.mk
БИРО OXFORD
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Биро Oxford – бела боја - 23%
Kupinapopust.mk
Биро Oxford – бела боја
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Биро Oxford – темен даб - 23%
Kupinapopust.mk
Биро Oxford – темен даб
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Чевларник во бела боја - 23%
Kupinapopust.mk
Чевларник во бела боја
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Четка за сушење и фенирање на коса - 45%
OnlineShopping Mk
Четка за сушење и фенирање на коса
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Електрична скара
OnlineShopping Mk
Електрична скара
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Блендер fabbygo КL– 210B INOX
OnlineShopping Mk
Блендер fabbygo КL– 210B INOX
Уште 6 дена и 12 ч.