1199 ден. за детски смарт GPS часовник

Купи за 1199 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.08.2020  до  31.05.2022 

Добивате:
 Детски смарт GPS часовник
 SOS копче: Во случај на вонредна состојба, со притиснете го копчето SOS, се остварува повик на бројот со кој е поврзан
 Прецизно лоцирање: Дознајте ја локацијата на вашето дете.
 Remote Monitoring: Микрофон со голема чувствителност, звучен мониторинг во реално време.
 Разговор во две насоки: Корисниците можат да разговараат, исто така може да го контактирате со гласовна порака
 Flashlight: Супер силно светло, за зголемена безбедност во темни места
 GPS
 Разговор
 Следење
 Безбедна зона на движење
 Аларм
 Предупредување за празна батерија
 Далечинско исклучување
 SOS повик кон ваш телефонски број
 Можете да ја следите локацијата на детето и патот кој го изминал.
 Безбедна зона на движење: родителот може да прилагоди безбедносниот опсег во кој детето се движи, кога детето ќе ја напушти безбедносната зона, родителот ќе добие потсетник навреме
 Спецификации:
- Екран: 1,44 ”
- Материјал: ABS + PC
- Резолуција: 128 * 64
- Батерија: 400mAh
- Stand by: 2-3 дена
- Време на полнење: 2-3 ч
- Екран на допир
- Двонасочен разговор
- Именик
- Педометар
- СОС
- GPS + Позиционирање на базната станица
- Глас - домофон
- Аларм
- Измината патека
 Шифра на производот: 8224
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 2 дена и 6 ч.