1290 ден. за детска кујна играчка - Frozen

Со купување на овој ваучер добивате 41 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.11.2019  до  30.04.2020 

Добивате:
 Детска кујна играчка - Frozen
 Изработена е од квалитетна и нетоксична пластика
• Димензии:45x30
 Шпоретот се пали
 Кујната има светлосни и звучни ефекти
 Во сетот се вклучени голема кујна, 15 додатоци за во кујна, како и прекрасната Елса
 Frozen Kitchen сетот е инспириран од Disney цртаниот филм Frozen и омилените ликови Ана и Елса
 Девојчињата сакаат да бидат како своите мајки,да спремаат ручек играјќи си со своите другарчиња
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 120 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 5 дена и 10 ч.