Луксузен часовник Aleho

Со купување на овој ваучер добивате 51 "kupinapopust" поени.

Купи за 1999 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 2499 ден.
  • Попуст 20%
  • Заштедуваш 500 ден.
 • Преостанато време
 • 11 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  25.08.2021  до  30.06.2022 

Добивате:
 Луксузен часовник Aleho

Појаснување:
Волшебниот модел на часовник е новина во светот на часовничарството.

Ултрамодерен дизајн

Тоа е дел од ограничена колекција

Квалитетен и сигурен

Aleho е елегантен и модерен часовник.

Се одликува со дополнителен удобен силиконски ремен.

Бирачот испушта современи линии и луксузен ефект.


ВРЕМЕ НА ПОСТАВУВАЊЕ

1. За да поставите време, извлечете ја круната

(1) од првобитната положба.

2. Поставете го точното време и турнете ја круната (1) во првобитната положба.


СПЕЦИФИКАЦИИ

Материјал : Легура, силикон

Батерија : SR626SW ( веќе е вметната вметната)

Бирајте дијаметар : 35 мм


ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:

Часовникот не е водоотпорен и затоа треба да се вади за време на туширање, пливање или

нуркање . Ракувајте се со производот внимателно, инаку може да се скрши или да се оштети. Ако имате непријатност при користење на производот или ако имате алергија, осип или траги на кожата, не користете го. Ако иритацијата продолжи, консултирајте се со лекар. Секој пат кога ќе го земете од рака, чувајте го на суво и безбедно место подалеку од отворен пламен, извори на топлина, директна сончева светлина и подалеку од дофат на деца. Ова ќе спречи оштетување на часовникот и голтање на мали делови, што може да предизвика задушување.


ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА БАТЕРИ ОД СИЛЕН ОКСИД

Не загревајте, расклопувајте и не фрлајте го на оган.

Не враќајте назад поставеноста на (+) и (-).

Не користете нови и користени батерии заедно. Не користете различни видови батерии заедно.

Не користете ги или оставајте ги батериите на директна сончева светлина или во области со висока температура.

Држете ги батериите подалеку од директна сончева светлина, висока температура и влажност.

Чувајте ги батериите подалеку од дофат на деца.

Избегнувајте контакт на батеријата со вода.

Внимавајте да ставите батерии без да имате контакт со (+) и (-) со метални делови од опремата.

Во случај на отстранување, изолирајте помеѓу (+) и (-) батерија со изолационен материјал.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е друштво за производство, трговија и услуги Студио Верде ДООЕЛ увоз-извоз ШТИП на ул. Вера Циривири 6/6 со ЕДБ МК4029012512395Може да ве интересираат и следниве понуди:

Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Јуни-Јули - Острошки Манастир  - 14%
Т.А „КупиНаПопуст“
Јуни-Јули - Острошки Манастир 
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел МИНТО
Kupinapopust.mk
Плакар - модел МИНТО
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел ЛУТОС
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ЛУТОС
Уште 5 дена и 12 ч.