Со купон од 99 ден. добивате дополнителен 20% попуст на веќе постоечкиот во дуќаните на „B-Watch 1920“ во Стара Скопска чаршија и Охрид. Заслужувате да се подновите со нов часовник од брендовите Daniel Klein, Casio, Esprit, Festina, Pierre Cardin, Lotus, Obaku и Polo или можеби со уникатен накит од Lotus, US Polo или Daniel Klein


Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 99 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 5 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.03.2020  до  30.06.2020 

Со купон од 99 ден. добивате: 
• Дополнителен 20% попуст на веќе постоечкиот
• Појаснување за попустите за секој бренд:
• Pierre cardin 
- модели на 50% + 20% со купон
• Obaku 
- модели на 50%  + 20% со купон
- модели на 40% + 20% со купон
- модели со 0% +  20% со купон
• Cover 
- модели со 40% + 20% со купон (Само во Охрид)
• US Polo 
- модели на 50% + 20% со купон
- модели на 40% + 20% со купон
• Casio
- модели на 50% +20% со купон
- модели на 40% + 20% со купон
• Esprit
- модели на 40% + 20% со купон
- модели со 0% + 20% со купон
• AM PM 
- модели со 40% + 20% со купон (Само во Охрид)
• Lee cooper 
- модели со 30% + 20% со купон (Само во Охрид)
 Polo santa barbara 
- модели со 20% + 20% со купон
• Festina 
- модели со 30% + 20% со купон
• Daniel klein
- модели со 60% + 20% со купон (Само во Охрид)
- модели со 50% + 20% со купон
- модели со 40% + 20% со купон
• Очила Daniel klein 
- модели со 40% + 20% со купон
 Lotus накит + 20% со купон
• Us Polo накит + 20% со купон
 Daniel Klein накит + 20% со купон
• B-Watch 1920 се места во кои можат да се задоволат сечии вкусови и продолжуваат да ги сведочат најубавите моменти споделени меѓу нашите потрошувачи.
Појаснување:
 Еден купон важи за 1 производ и е валиден само за дуќанот во Стара Скопска чаршија и Охрид!
 Дополнителниот попуст од 20% се добива исклучиво со купон од kupinapopust, а плаќањето се врши директно во дуќанот.
• Купонот може да се користи веднаш и истиот не е потребно да го печатите. Може да го прикажете од вашиот мобилен телефон/таблет.


1. Стара Скопска чаршија
Покажи ми го патот
тел. 02/ 322-3661
е-маил
contact@b-watch.com.mk
Работно време - секој ден од 09:00ч. - 19:00ч.
2. Охрид - ул. Климент Охридски бр. 29
Покажи ми го патот
тел. 046 200 889
Работно време - секој ден од 10:00ч. - 20:00ч
е-маил
contact@b-watch.com.mk
Facebook
WEB
• Еден купон важи за 1 производ!

B-Watch 1920: Приказна која продолжува да се раскажува

Инспирирана од желбата на еден човек да го изучува часовничарскиот занает, од улиците на Струмица, преку Старата Скопска Чаршија, b watch 1920 е приказна која се раскажува низ најголемите градови во Македонија.

Во 1920 година Стефан Салџиев решава да стане часовничар и осум години подоцна отвора дуќан во Струмица.

Во 1960, Драган Салџиев, решавајќи да продолжи да чекори по стапките на својот татко продолжува да ги нуди своите часовничарски услуги во Старата Скопска Чаршија.

Тој дуќан, којшто до ден денес останува место каде што се вршат сервисни услуги и продажба на часовници, е зачетокот на сагата наречена b watch 1920

Речиси еден век по првиот зародиш на идејата, Емилија Богоевска (Салџиева) и сопругот Владимир Богоевски продолжуваат со испишувањето на оваа семејна историја која прераснува во успешна компанија изградена врз традиционални вредности, којашто секојдневно се труди да ги задоволи потребите на модерниот човек.

Како официјални дистрибутери на CASIO, Esprit, Festina, Pierre Cardin, Calypso, Haribo, Daniel Klein, Swiss Military, OBAKU, COVER, U.S.POLO ASSN, Lotus накитот, и ременчињата HIRSCH за Македонија, продажните салони на b watch 1920 се места во кои можат да се задоволат сечии вкусови и продолжуваат да ги сведочат најубавите моменти споделени меѓу нашите потрошувачи.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Flex Glue - супер јак лепак
Online Shopping Mk
Flex Glue - супер јак лепак
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Dust Daddy - додаток за правосмукалка - 43%
Online Shopping Mk
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 6 дена и 2 ч.
 2 Купувачи
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Online Shopping Mk
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 6 дена и 2 ч.
 2 Купувачи
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Online Shopping Mk
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач