Часовник Rosane

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Купи за 599 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 899 ден.
  • Попуст 33%
  • Заштедуваш 300 ден.
 • Преостанато време
 • 3 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  31.08.2021  до  30.09.2021 

Добивате:

Часовник што може да го придружува дури и најгламурозниот изглед во празнични прилики!

Го одзема здивот со неговиот волшебен дизајн

Емитира магичен сјај

Тоа носи луксуз на вашиот зглоб

Rosane е шармантен рачен часовник дизајниран да изгледа како луксузна нараквица. Неговите сложени детали се споени со циркони кои прекрасно светкаат кога ја рефлектираат светлината.

ВРЕМЕ НА ПОСТАВУВАЊЕ

1. Извадете го заштитниот игла од круната

2. За да поставите време, извлечете ја круната од првобитната положба.

3. Поставете го точното време и турнете ја круната  во првобитната положба.

СПЕЦИФИКАЦИИ

Материјал : Легура

Големина на куќиште: 26 мм х 31 мм

Батерија : SR626 (вклучено)

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:

Часовникот не е водоотпорен и затоа треба да се вади за време на туширање, пливање или

нуркање. Ракувајте внимателно со производот, во спротивно може да се скрши или да се оштети. Ако имате непријатност при користење на производот или ако имате алергија, осип или траги на кожата, не користете го. Ако иритацијата продолжи, консултирајте се со лекар. Секој пат кога ќе го земете од рака, чувајте го на суво и безбедно место подалеку од отворен пламен, извори на топлина, директна сончева светлина и подалеку од дофат на деца. Ова ќе спречи оштетување на часовникот и голтање на мали делови, што може да предизвика задушување.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА БАТЕРИИ ОД СИЛЕН ОКСИД

Не загревајте, расклопувајте и не фрлајте го на оган.

Не враќајте назад поставеноста на (+) и (-).

Не користете нови и користени батерии заедно. Не користете различни видови батерии заедно.

Не користете ги или оставајте ги батериите на директна сончева светлина или во области со висока температура.

Држете ги батериите подалеку од директна сончева светлина, висока температура и влажност.

Чувајте ги батериите подалеку од дофат на деца.

Избегнувајте контакт на батеријата со вода.

Внимавајте да ставите батерии без да имате контакт со (+) и (-) со метални делови од опремата.

Во случај на отстранување, изолирајте помеѓу (+) и (-) батерија со изолационен материјал


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е друштво за производство, трговија и услуги Студио Верде ДООЕЛ увоз-извоз ШТИП на ул. Вера Циривири 6/6 со ЕДБ МК4029012512395Може да ве интересираат и следниве понуди:

Маса М02 кафена - 25%
Kupinapopust.mk
Маса М02 кафена
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Маса М02 бела - 25%
Kupinapopust.mk
Маса М02 бела
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Маса М01 - 25%
Kupinapopust.mk
Маса М01
Уште 6 дена и 14 ч.
 
ТВ комодa К6 бела/кафена - 24%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa К6 бела/кафена
Уште 6 дена и 14 ч.
 
ТВ комодa К6 бела/сонома - 24%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa К6 бела/сонома
Уште 6 дена и 14 ч.
 
ТВ комодa К6 бела - 24%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa К6 бела
Уште 6 дена и 14 ч.
 
ТВ комодa Roma - 33%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa Roma
Уште 6 дена и 14 ч.
 
ТВ комодa Milano - 25%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa Milano
Уште 6 дена и 14 ч.
 
ТВ комодa Verona - 25%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa Verona
Уште 6 дена и 14 ч.
 
ТВ комодa Capri - 25%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa Capri
Уште 6 дена и 14 ч.
 
ТВ комодa Bella - 23%
Kupinapopust.mk
ТВ комодa Bella
Уште 6 дена и 14 ч.
 
БИРО OXFORD - 23%
Kupinapopust.mk
БИРО OXFORD
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Биро Oxford – бела боја - 23%
Kupinapopust.mk
Биро Oxford – бела боја
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Биро Oxford – темен даб - 23%
Kupinapopust.mk
Биро Oxford – темен даб
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Чевларник во бела боја - 23%
Kupinapopust.mk
Чевларник во бела боја
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Четка за сушење и фенирање на коса - 45%
OnlineShopping Mk
Четка за сушење и фенирање на коса
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Електрична скара
OnlineShopping Mk
Електрична скара
Уште 6 дена и 14 ч.
 
Блендер fabbygo КL– 210B INOX
OnlineShopping Mk
Блендер fabbygo КL– 210B INOX
Уште 6 дена и 14 ч.