549 ден. за Елегантен женски часовник Paris Night

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Купи за 549 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.08.2021  до  31.12.2022 

Добивате:
 Елегантен женски часовник Paris Night
Опис/ спецификација
-Елегантниот женски часовник има елегантна кожна каишка и куќиште отпорно на удари.

Ја истакува женственоста и идеално се вклопува со секоја гардероба.
Paris Night е женски часовник со функција за прикажување на време и датум. Кожниот ремен направен од полиуретанска кожна ткаенина е удобен и прилагодлив. Батеријата SR626SW доаѓа со часовникот.
Квалитетна кожна каишка
Современ и безвременски изглед
Префинет и елегантен
Врвна квалитетна изработка

НАЧИН НА УПOTPЕБА
1. Отстранете ја заштитната фолија на круничката и извлечете ја круничката до средина.
2. Додека круничката е на средина извлечена, подесете го точниот датум.
3. За да ги наместите сказалките кои ги покажуваат часовите, минутите и секундите така да го покажуваат точното време, извлечете ја круничката до крај
4. Кога ќе ги подесите caканите параметри вратете ја круничката во првобитната положба.

СПЕЦИФИКАЦИИ
Батерија: SR626SW батерија (доаѓа со часовникот)

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ
Часовникот не треба да се тргa пред миење раце и не му штети дожд или капки вода на неговата површина. Задолжително тргнете го вашиот часовник пред да се туширате или пливате. Иако часовникот е издржлив, ракувајте внимателно со него. Производот не е играчка и не е наменет за деца поради можноста за голтање на мали делови што можат да предизвикаат задушување.

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 22 ч. 43 мин.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 22 ч. 43 мин.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 22 ч. 43 мин.
 
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 22 ч. 43 мин.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 22 ч. 43 мин.
 2 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 22 ч. 43 мин.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 22 ч. 43 мин.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 22 ч. 43 мин.
 
Престилка за бричење
Kupinapopust.mk
Престилка за бричење
Уште 22 ч. 43 мин.
 1 Купувач
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 22 ч. 43 мин.
 1 Купувач
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 22 ч. 43 мин.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 22 ч. 43 мин.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 22 ч. 43 мин.
 1 Купувач
Мултифункционално сецко 3 во 1
Kupinapopust.mk
Мултифункционално сецко 3 во 1
Уште 22 ч. 43 мин.
 1 Купувач