Дочекајте ја зимата спремни! Превземете бесплатен купон и дознајте ги СУПЕР промотивните цени на Burnit камин на пелети, клима инвертер Dainkin Sensira, прочистувач на воздух Daikin MC70L и уште многу други производи за греење, водовод, соларни системи, климатизација и алат од ,,Термо Систем"

Истечено
  • 30 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.11.2018  до  31.01.2019 

 Превземете бесплатен купон и дознајте ги СУПЕР промотивните цени на производите за греење, соларни системи, водовод и климатизација од ,,Термо Систем"

Издвојуваме:
• Burnit камин на пелети 
- Јачини: 13 kW, 18 kW и 25 kW
Бесплатно пуштање во работа (50евра заштеда)
- Бесплатна испорака низ цела Македонија
- Загарантиран сервис
- 2 години гаранција


• Клима уред инвертер Daikin FTXB-C
- Јачини: 3,5 kW, 5kW и 6 kW

• Клима инвертер Daikin Sensira 
 Јачини: 3,5 kW, 5kW и 6 kW
 Предности за модел Sensira:
- А++ енергетска ефикасност wi-fi control
- r32 фреон
- 24 часовен тајмер
- Ултра тивок режим на работа 

• Прочистувач на воздух Daikin MC70L
Предности: 
- тивок режим на работа
- подобрува квалитет на воздухот во секоја просторија, 
- Ги уништува честиците на прашина, непожелни мириси и микроби, вирусите ги прави безопасни за средината
- Ниски трошоци за оддржување
- Го збогатува воздухот со негатибни јони (здрава атмосфера)


• За подетални информации ве очекуваме на телефонските броеви: +389 2 3079 802 и +389 2 3090 785 или на info@termosistem.com.mk

Ул. Никола Парапунов 1/1-3, Нас. Карпош
Покажи ми го патот
Тел:
+389 2 3079 802
+389 2 3090 785
Е-маил:
info@termosistem.com.mk 
Работно време:
Пон - Петок:
08:00 - 16:00ч.
Сабота:
09:00 - 14:00ч.


ТЕРМО СИСТЕМ дооел е формирана во 2003 год. во Скопје како фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на греење, водовод, соларни системи и климатизација. Компанија Термо Систем  на македонскиот пазар успешно постои веќе 15 години. 
Поради широката палета на производи од познатите светски брендови како Giacomini, Bosch, Daikin, Enrad, Wilo, Rothenberger, Siemens, Fondital , Varmo, Burnit, Sun System, Frabo, Radiatori 2000, Buderus  и други,  препознатливи се по врвниот квалитет и се здобија со многу признанија по највисоките светски стандарди.
Од неодамна располагаат со нов изложбен салон, опремен со различна палета на производи, енергетски ефикасни, нови софистицирани системи се со цел да одговорат на секаков профил на купувач.
Навната крајна цел е да се создаде кај купувачите чувство дека инвестираат во високо квалитетни производи кои пред се се енергетско ефикасни,  ја заштитуваат животната средина и се долготраен производ за идните генерации.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Bluetooth слушалки за на мотор
Мега Мобил, нас. Аеродром
Bluetooth слушалки за на мотор
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Ноќевање по лице на база All Inclusive - Термин - 15.07 - 25.08.2019 год. - 55%
Хотел „Царевец**“- Златни Песоци
Ноќевање по лице на база All Inclusive - Термин - 15.07 - 25.08.2...
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Ноќевање по лице на база All Inclusive - Термин - 15.07 - 25.08.2019 год. - 68%
Hotel „Dana Palace***“ - Златни песоци, Бугарија
Ноќевање по лице на база All Inclusive - Термин - 15.07 - 25.08.2...
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Ноќевање по лице на база All Inclusive - Термин - 15.07 - 25.08.2019 год. - 69%
“Hotel Dana Park**“ - Златни песоци, Бугарија
Ноќевање по лице на база All Inclusive - Термин - 15.07 - 25.08.2...
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Мезе даска комбо епидор - 750 гр. - 51%
Ресторан „Epi D'or“ - Аеродром
Мезе даска комбо епидор - 750 гр.
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Јадење по Ваш избор (пилешки стек на скара со гарнир, растурен пилешки ражнич, шарска плескавица или увијач)  - 45%
Ресторан „Epi D'or“ - Аеродром
Јадење по Ваш избор (пилешки стек на скара со гарнир, растурен пи...
Уште 3 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
Цезар салата - 45%
Ресторан „Epi D'or“ - Аеродром
Цезар салата
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 3 дена и 16 ч.
 
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Цел Јули - Еднодневно капење на плажите на Сани Бич, Неа Потидеа, Калитеа, Полихроно, Ханиоти или Пефкохори - 17%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Цел Јули - Еднодневно капење на плажите на Сани Бич, Неа Потидеа,...
Уште 3 дена и 16 ч.
 8 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 3 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 3 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 3 дена и 16 ч.
 42 Купувачи