1200 ден. за Bluetooth звучник REMAX RB-M11 black

Купи за 1200 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.12.2020  до  31.01.2021 

Добивате:
 Bluetooth звучник REMAX RB-M11 black
 Спецификации:
- ООП Bluetooth V 4.2
- Растојание на пренос: 10 метри
- Аудио влез: Bluetooth / AUX
- PSNR: d 82dB
- Дисторзија: .30,3%
- Ват: 3,5W
- Звучник: F40мм двојно магнетно 16 јадро 4Ω / 5W
- Одговор на фреквенцијата: 100Hz ~ 18KHz
- Работен напон: 3 ~ 4.2V
- Струја на мирување: .50,5mA
- Вградена батерија: литиум-јон 1500mAh
- Спецификација за полнење: 5V / 500ma
- Време на мирување: ≥30 часа
- Време на играње: 4ч
- Големина: 190 * 59 * 90мм
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба!


Ул.Никола Вапцаров бр.3/1
Нас. Центар, реон 8, 1000 Скопје

Покажи ми го патот
тел: 076/751-915
е-маил
komercija@kupinapopust.mk


Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата:  Мега Мобил ДООЕЛ ул. Владимир Комаров бр.18а, 1000 Скопје, Македонија, ЕДБ: МК4030999378103  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Vitar здрави зглобови - 30 капсули - 15%
“Green Master“ Македонија
Vitar здрави зглобови - 30 капсули
Уште 6 дена и 19 ч.
 3 Купувачи
Безконтактен инфраред топломер - 31%
OnlineShopping Mk
Безконтактен инфраред топломер
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Shiatsu 3D масажер за врат - 31%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 6 дена и 19 ч.
 1 Купувач
Вертикална сушара на 3 нивоа - 27%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Spin Scrubber - ротирачка четка за чистење - 28%
OnlineShopping Mk
Spin Scrubber - ротирачка четка за чистење
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Монтажен гардеробер
OnlineShopping Mk
Монтажен гардеробер
Уште 6 дена и 19 ч.
 
RGB LED самолеплива лента во боја - 42%
OnlineShopping Mk
RGB LED самолеплива лента во боја
Уште 6 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
Нинтендо со 620 игри - 40%
OnlineShopping Mk
Нинтендо со 620 игри
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Sinbo електрично ѓезве - 20%
OnlineShopping Mk
Sinbo електрично ѓезве
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Eлектрично ѓезве SuTai
OnlineShopping Mk
Eлектрично ѓезве SuTai
Уште 6 дена и 19 ч.