52% попуст или 2850 ден. за Нутри Практик - Модел NET MultiNutrio во сива, златна или црвена боја

Со купување на овој ваучер добивате 42 "kupinapopust" поени.

Купи за 2850 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 5999 ден.
  • Попуст 52%
  • Заштедуваш 3149 ден.
 • Преостанато време
 • 8 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  15.01.2020  до  31.05.2020 

Добивате:
 Нутри Практик
 Модел NET MultiNutrio
 Шифра на производот:  FS-510
 Достапни бои: cива, црвена и златна
 Карактеристики на производот:
- Нутри Практик – совршен производ за правење на смути и природни сокови кои ги задржуваат сите хранлици состојки! Овој производ е вистински екстрактор на сите хранливи состoјки кои се во свежата храна. Овошјата и зеленчукот ги дроби и разложува, семките ги крши, а дршките и лушпите ги разложува за да ги извлече нивните скрени хранливи придобивки
600 W
- 12 делови
- Едноставен за чистење
- BPA free
- Компактен и стилизриан дизајн
- Лесен за ракување и чување
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.

 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Kupinapopust е посредник при промоција и продажба на производот. Трговец е : Друштво за производство трговија и услуги ФИШЕР-ЕЛЕКТРОНИК ДОО увоз-извоз Куманово со ЕДБ MK4017014526522

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 4 дена и 19 ч.