32% попуст или само 680 денари за „BIOWASHBALL“ топката за перење алишта + „DRYER BALLS“ топките за сушење алишта

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Купи за 680 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1000 ден.
    • Попуст 32%
    • Заштедуваш 320 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.02.2019  до  31.03.2019 

Добивате:
 Топкa за перење без употреба на прашок BIOWASHBALL + топки за сушење „DRYER BALLS“
 Употреба на топката е 3 години или за 1000 перења.
 Покажува одлични резултати при третирање на обоени алишта, бидејки не содржи никакви хемикалии кои ги избледуваат боите и ги оштетуваат ткаенините. (боите на алиштата остануваат исти).
 Со нејзина редовна употреба домаќинствата истовремено заштедуваат пари, а тоа е поради намалената потреба од користење на прашок за перење, а истовремено и  поради перењето со ниска температура, бидејки топката е функционална и на пониска температура на перење.  
 На кој начин функционира?  Преку физички процес ја јонизира водата, додека прашоците ја јонизираат водата со помош на хемикалии. 
 Јонизираната вода продира длабоко во ткаенините и ги отстранува насобраната прашина и мирисите од алиштата.
 Затоа треба да се направи споредба околу придобивките со користењето на топката.
 PH вредноста на факторот на топката е околу 10 што е на ниво на обичните прашоци за перење.
 За предностите на топката за перење погледнете го видеото ТУКА
Појаснување:
 По уплатата задолжително јавете се на 078/ 439-829 или пишете на admin@kupinapopust.mk за да го нарачате производот.
 По пристигнување на производот во нашите канцеларии, ќе Ве информираме на телефон или е-маил за да не посетите и подигнете производот.
• Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на admin@kupinapopust.mk, ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт. 

• Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.

 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул.Петре Филиповски Гарката бр.1/1-2
моб. 070/222 - 399
Facebook fun page
 

• Пред да дојдете да го подигнете производот, јавете ни се на 078/ 439-829 за да провериме дали има достапни производи!

„BIOWASHBALL“

Еве некои од одговорите на многуте поставувани прашања.
- Колку долго можеме да переме со топката BIOWASHBALL?
Со топката BIOWASHBALL можете да перете барем три години отприлика 1000 пати. Не е потребно да повторуваме колку пари ќе заштедите и како позитивно ќе влијаете на сочувувањето на природата.
- Како се користи BIOWASHBALL?
Топката за перење едноставно ставете ја во машината за перење на алишта заедно со валканите алишта и програмата наместете ја на програмот за перење на алишта, не повеќе од 60 степени.
- Како се одржува топката BIOWASHBALL?
Се препорачува еднаш во месецот да ја оставите да биде изложена на директна сончева светлина.

За предностите на „BIOWASHBALL“ топката погледнете го видеото тука!

Главните предности на „BIOWASHBALL“ се:
- До 98% помалку детергент = до 98% ЗАШТЕДА НА ПАРИ
- До 3-ПАТИ пониска сметка за струjа, поради перење од 30 до 50 степени
- 100% избегната АЛЕРГИJА, коjа се случува заради детергентите!
- За 1000 и повеќе перења или 3 години и повеќе

„DRYERBALLS“ - ТОПКА ЗА СУШЕЊЕ ОБЛЕКА
Уморни сте од пеглање, или можеби сте алергични на омекнувачите кои се полни со отрови, или едноставно сакате мека и убаво исушена облека со постојани бои?
Немојте да се колебате! Топката за сушење DRYBALLS ќе Ви помогне да облеката во машината за сушење алишта се исуши побрзо, а алиштата да бидат меки како никогаш досега.
Освен тоа и облеката исушена во машината за сушење алишта со помош на топката за сушење скоро и да НЕ Е ПОТРЕБНО ДА СЕ ПЕГЛА! На ова најверојатно најмногу ќе се израдуваат нашите сопруги, мајки, тетки, баби, девојки, накратко понежниот пол од популацијата.
За предностите на „DRYERBALLS“ топката за сушење алишта погледнете на виедото ТУКА!

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Термин - 01.03 - 31.03.2019 год. 
Хотел „Friends“ 3* Банско
Термин - 01.03 - 31.03.2019 год. 
Уште 19 ч. 25 мин.
 
7 или 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз
T.A Фибула Травел, Скопје
7 или 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз
Уште 1 ден и 14 ч.
 2 Купувачи
Термин. 18.02 - 31.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
Термин. 18.02 - 31.03.2019 год.
Уште 19 ч. 25 мин.
 
25% попуст на сите фризерско - козметички услуги
Студио за убавина „La Sensa“ - Нас. Центар
25% попуст на сите фризерско - козметички услуги
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп
Mobi Smart
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 71%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 1 ден и 13 ч.
 17 Купувачи
Руски поларни машки хулахопки
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Руски поларни машки хулахопки
Уште 1 ден и 14 ч.
 2/7 Купувачи
Никотин СТОП од 12 или 36 филтри
„Boerner - Germany“
Никотин СТОП од 12 или 36 филтри
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
Капуера фит тренинзи за деца и возрасни - 51%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
Капуера фит тренинзи за деца и возрасни
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
1 час билијард + 2 пијалоци по избор
Билијард клуб „Hazard“
1 час билијард + 2 пијалоци по избор
Уште 1 ден и 14 ч.
 434 Купувачи
Кактуси во стаклен или дрвен сад - 41%
Radost We Kids
Кактуси во стаклен или дрвен сад
Уште 19 ч. 25 мин.