455 ден. за водоотпорна силиконска трака - Flex Tape

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 455 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 5 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.05.2019  до  31.07.2019 

Добивате:
Водоотпорна силиконска трака - Flex Tape
 Оваа супер силна, гумирана и водоотпорна лента за лепење ќе ви помогне да поправите и залепите речиси сѐ. 
• Употребувајте ја за итни поправки секогаш кога ќе имате некаков проблем со течности во домот.
Појаснување:
 Специјално направен со дебела, флексибилна, гумена подлога
 Може да се нанесува на топли, ладни, влажни или суви подлоги, дури и под вода
веднаш ја застанува водата, воздухот и влагата и создава супер силна, флексибилна, водонепропустлива бариера
 Екстра широк (4 ", 8" и 12 ") за брзо покривање на големи пукнатини, празнини и дупки
 Отпорен на UV отпор, еколошки, без VOC и има широк температурен опсег за да може да се користи во екстремни временски услови
 Сопира вода, воздух и влага
 FLEX TAPE лепилата се користат и за сврзување на пластифицирани материјали, силиконизирани, мрсни, површини, одредени ткаенини, како што се платно, најлон, полиестер, синтетика, памук и некои други материјали може да имаат потреба до 24 часа за да стигнат до максимална задршка
 Одлични за: лепење на олуци, чамци, кајаци, реквизити и кампери, цевки од PVC и водовод, системи за прскалки, базени и бањи, прозорци, отвори
УПОТРЕБА:
 ПВЦ, акрилик, метал, челик, бакар, алуминиум, дрво, керамика, порцелан, плочка, стакло, гума, фиберглас, малтер, камен, цемент, бетон, сув ѕид, винил и многу повеќе
 Извлечете лента и исечете ја на посакуваната димензија
 Користете висококвалитетни ножици или жилет за сечење
 Притиснете надолу цврсто на чиста површина и залепете
 Продолжете да притискате цврсто за да ги извадите воздушните меурчиња
 Откако ќе се примени, FLEX TAPE не може да се репозиционира
 Со текот на времето продолжува да се зајакнува
Постапка за превземање на производот:
 По купување на ваучерот за вашиот избран производ, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk како би направиле нарачка на производот.
 Откако ќе го добиеме производот во нашите канцеларии ќе ве известиме за да го подигнете. Се наоѓаме на Ул. Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар, позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан - МАПА
•  Kupinapopust канцеларии, раб. време од 09:00 до 17:00 часот секој работен ден ( викенди и празници не работиме )
• Доколку сакате достава Ве молиме пишете ни Ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт. 

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 4 дена и 11 ч.
 
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 4 дена и 11 ч.
 5 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 4 дена и 11 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 4 дена и 11 ч.
 2 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 4 дена и 11 ч.
 42 Купувачи
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Уште 4 дена и 11 ч.
 
FB+ ноќевање - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
FB+ ноќевање - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Уште 4 дена и 11 ч.