4799 ден. за Iskrа Z1C-ZT3-26 ударна хилта перфоратор + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 96 "kupinapopust" поени.

Купи за 4799 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.02.2021  до  31.05.2022 

Добивате:
 Iskrа Z1C-ZT3-26 ударна хилта перфоратор
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
- Напон: 230V ~ 50Hz
- Моќност: 800W (max)
- Моќност: 2,8J
- Фреквенција: 0-1200 вртежи / min-1
- Влијание: 0 до 5300 удари / min-1
- Макс. promijer сече: Ø 26 mm
- СДС Плус вежба систем
- Мека гумeна рачка
- Контрола на брзината
- Двете насоки на вртење: лево / десно
- Помошната рачка
- Содржи: • х 2 парчиња х 3
- 1 x вежба прав-доказ капак
- мерач
- должина на кабел: 1.8 m
- Пакување: куфер
- Димензии на пакување (во mm): 425 (D) x 110 (W) x 277 (V)
- Тежина: 5,25 kg
- Бруто Тежина: 5,45 kg
- 2 год. гаранција
 Дупчење на:   
- железо: 13 mm   
- Бетон: 26 mm   
- дрво: 30мм
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 3 дена и 9 ч.