3499 ден. за Iskrа GX-TH-MT1V електричен повеќенаменски алат + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 93 "kupinapopust" поени.

Купи за 3499 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  16.02.2021  до  30.06.2022 

Добивате:
 Iskrа GX-TH-MT1V електричен повеќенаменски алат 
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
Јачина 300W
- Напон: 230-240V~ 50Hz
- Брзина на оптеретување: 0-26.000/min-1
- Брзина која се подесува
- Должина на кабел: 1,8 m
- Пакување на куфер
- Димензии (В mm): 355 (Д) x 100 (Ш) x 255 (В)
- Нето тежина: 1,5 kg
- Бруто тежина 1,6 kg
- Димензии на кутијата од пакувањето (во mm): 520 (Д) x 365 (Ш) x 495 (В)
- Количина: 10 во кутија 
- Нето тежина: 15 kg
- Бруто тежина: 16 kg
- 2 год. гаранција
Додатоци:
- Колектор за прашина
- Брусна плоча
- Брузна хатија  (3x)
- Потопна хартија за брусење (2x)
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Јуни-Јули - Острошки Манастир  - 14%
Т.А „КупиНаПопуст“
Јуни-Јули - Острошки Манастир 
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел МИНТО
Kupinapopust.mk
Плакар - модел МИНТО
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел ЛУТОС
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ЛУТОС
Уште 5 дена и 12 ч.