6999 ден. за Iskrа GX-MC011 кружна пила од 900W + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 135 "kupinapopust" поени.

Купи за 6999 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  16.02.2021  до  31.05.2022 

Добивате:
 Iskrа GX-MC011 кружна пила од 900W
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
Напон: 230-240V ~ 50Hz
- Моќност: 900W (макс)
- Нема оптоварување тежина: 0-4500 вртежи во минута
- Дијаметар на сечивата: Ø 125 mm
- Длабочина на сечење (макс): 60 mm
- Должина на кабел: 1.8m
- 2 год. гаранција
 Кружната пила Iskra GX-MC011 900W може да се пофали со моќно сечило со дијаметар од 125 mm.
 Длабочината на сечење под агол од 90 ° е 60 mm.
 Практичниот куфер овозможува лесен и брз транспорт, додека удобниот зафат го спречува заморот
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 2 дена и 7 ч.