14% попуст или 2999 ден. за Iskrа GX-BMC002 вибрациска бормашина во мајсторска гарнитура + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 50 "kupinapopust" поени.

Купи за 2999 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 3499 ден.
    • Попуст 14%
    • Заштедуваш 500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.02.2021  до  30.06.2022 

Добивате:
 Iskrа GX-BMC002 вибрациска бормашина во мајсторска гарнитура
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
Јачина: 500W
- Напон: 230-240V~50Hz
- Брзина на вртежи: 0-3000/min-1
- Глава: ø 13mm
- Променлива брзина
- Два сета на вртење
- Рачка
- Мерач на длабочина
- Должина на кабел: 1,5m
- Пакување: куфер
- Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)
- Нето тежина: 3,625 kg
- Бруто тежина: 3,75 kg
- Димензии на амбалажа (v mm): 410 (Д) x 380 (ш) x 340 (В)
- 2 год. гаранција
 Сетот на рачни алати се содржи од:
Столарски чекич 227g
- Комбинирана клешта
- Клешта која се подесува
- Магнетски додаток за додавање 
- Тапетарски нож
- Метро (2 m)
- Сет на насадни клучеви
- Сет 25 mm додаток
- Сет за бушење
- Типли
Појаснување:
 Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складирање.


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Јуни-Јули - Острошки Манастир  - 14%
Т.А „КупиНаПопуст“
Јуни-Јули - Острошки Манастир 
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел МИНТО
Kupinapopust.mk
Плакар - модел МИНТО
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел ЛУТОС
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ЛУТОС
Уште 5 дена и 12 ч.