20% попуст или 5999 ден. за Iskrа DS710-180 електрична брусилка за ѕид / камен + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 118 "kupinapopust" поени.

Купи за 5999 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 7499 ден.
    • Попуст 20%
    • Заштедуваш 1500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  16.02.2021  до  31.05.2022 

Добивате:
 Iskrа DS710-180 електрична брусилка за ѕид / камен 
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
- напон: 220-240V ~ 50Hz
- моќност: 710W
- брзина: 1200-2700 мин-1
- дијаметар на брусна плоча: Ø 180 mm
- приклучок за прашина
- гумирана рачка
- ЛЕД сијалица
- две дополнителни позиции на рачката
 Додатоци:
- 2 m цевка за вшмукување
- вреќа со прашина
- 6 парчиња брусна хартија
- 2 год. гаранција
 Димензии на пакување (во mm): 275 (Д) x 275 (Ш) x 280 (В)
 Нето тежина: 3,5 кг
 Бруто тежина: 3,75 кг
Појаснување:
 Производот е лесен за употребаУл. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 2 дена и 6 ч.