Со купон од 250 ден. и доплата од 1499 ден. добивате хемиско чистење на автомобил од Хемиско чистење „Cleaning Pro“

Со купување на овој ваучер добивате 21 "kupinapopust" поени.

Купи за 250 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.03.2021  до  30.04.2021 

Добивате:
 Хемиско чистење на автомобил
 Освежен автомобил во кој ќе ви биде задоволство да се возите.
Појаснување:
 Чистењето се врши со современи хемиски средства и професионални машини
 Потребна е претходна резервација на термин на тел. 075/ 646 233
 Ваучерот може да се користи веднаш
• За оваа понуда не е задолжително печатење на купонот. Доволно е да го покажете единствениот код од купонот преку Вашиот мобилен телефон или таблет.

Ул. 3 бр.25б
Нас. Лисиче
Покажи ми го патот
Покажи ми го патот
тел.
075/ 646 233

 Потребна е претходна резервација на термин на тел. 075/ 646 233

Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Вршиме длабинско и хемиско чистење и полирање на:
- секаков вид на мебел
- автомобили
- полирање на коли
- полирање на фарови


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за маникир Kikka Boo - 10%
Kupinapopust.mk
Сет за маникир Kikka Boo
Уште 5 дена и 16 ч.
 
Сет четки за заби 3 дела - Kikka Boo - 22%
Kupinapopust.mk
Сет четки за заби 3 дела - Kikka Boo
Уште 5 дена и 16 ч.
 
Глодалка Kikka Boo - Кит - 40%
Kupinapopust.mk
Глодалка Kikka Boo - Кит
Уште 5 дена и 16 ч.
 
Глодалка Kikka Boo - Unicorn - 40%
Kupinapopust.mk
Глодалка Kikka Boo - Unicorn
Уште 5 дена и 16 ч.
 
Глодалка Kikka Boo - Dinosaur - 40%
Kupinapopust.mk
Глодалка Kikka Boo - Dinosaur
Уште 5 дена и 16 ч.
 
 Тропка клучеви Kikka Boo - 29%
Kupinapopust.mk
 Тропка клучеви Kikka Boo
Уште 5 дена и 16 ч.
 
Тропка бонбон Kikka Boo - 40%
Kupinapopust.mk
Тропка бонбон Kikka Boo
Уште 5 дена и 16 ч.
 
Термометар Kikka Boo - Penguin - 24%
Kupinapopust.mk
Термометар Kikka Boo - Penguin
Уште 5 дена и 16 ч.
 
Нокшир Kikka Boo ХИПО - 0%
Kupinapopust.mk
Нокшир Kikka Boo ХИПО
Уште 5 дена и 16 ч.
 
Bluetooth Tracker “iTag” - 25%
OnlineShopping Mk
Bluetooth Tracker “iTag”
Уште 5 дена и 16 ч.
 
Маица за слабеење Hot Shaper - 17%
OnlineShopping Mk
Маица за слабеење Hot Shaper
Уште 5 дена и 16 ч.
 
 Појас за слабеење - 20%
OnlineShopping Mk
 Појас за слабеење
Уште 5 дена и 16 ч.
 
Универзален клуч 48 во 1 - 13%
OnlineShopping Mk
Универзален клуч 48 во 1
Уште 5 дена и 16 ч.