Посета на Острошки Манастир секој викенд во текот на Септември! 27% попуст или 1600 ден. за дводневна тура во Острошки Манастир + посета на Будва + автобуски превоз со Т.А „Идеал Превоз“

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2200 ден.
    • Попуст 27%
    • Заштедуваш 600 ден.
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  31.08.2018  до  31.10.2018 

Добивате:
 Секој викенд во текот на Септември дводневна тура во Острошки Манастир + посета на Будва
 Дати на реализација:
- 31.08 - 02.09.2018 год.
- 07.09 - 09.09.2018 год. 
- 14.09 - 16.09.2018 год.
- 21.09 - 23.09.2018 год. 
- 28.09 - 30.09.2018 год. 
 Превоз со високо туристички автобуси
 Лиценциран пратител на групата
 Можност за бесплатен трансфер од други градови, доколку се работи за поголема група на патници.
Појаснување:
 Понудата е за 1 лице за термин по Ваш избор
 За патничко осигурување се доплаќа 150 ден.
 За туристичка такса за Црна Гора се доплаќа 60 денари од ден.
 Ноќевањето во горните конаци во Манастирот е бесплатно, во долните конаци ноќевањето се плаќа 5 евра.
Програма на патувањето:
- 1 ден - Состанок на групата во 23:00 часот на Дрводекор. Поаѓање во 23-30. Се патува преку граничен премин Блаце преку Косово, Албанија и Црна Гора. Ноќно возење со попатни паузи. 
- 2 ден - Пристигнување во мaнастирот Острог во утринските часови.Сместување и ноќевање во манастирот.
- 3 ден - Поаѓање од манастирот во утринските часови (по завршување на утринската литургија) кон Будва. Слободно време за индивидуални активности. Тргнување за Скопје според договорено време. Пристигнување во вечерните часови.
Постапка за превземање на ваучерот:
 Пред купувањето на ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО направете предрезервација - јавете се на 078 439 829 и информирајте се дали има слободни места. 
 По добиената потврдна информација го купувате го ваучерот. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.


ул. Даме Груев блок 5, лок. 10
(во редот на Полициска
 станица Беко)
Покажи ми го патот
телефон: 
078 439 829
e-mail:
admin@kupinapopust.mk

 Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!


Т.А. Идеал Превоз
За прекрасно и безгрижно патување, препуштете ја организацијата на Т.А. Идеал Превоз. 
Вршат организан превоз низ цела Македонија и надвор со високотуристички автобус, организираат секакви видови на патувања, екскурзии, семинари, шопинг тури.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout, жени и деца  - 50%
G - FITNESS (Голден фитнес) - Аеродром
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Wo...
Уште 9 дена и 4 ч.
 
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, акумулаторски одвртувачи и уште многу други производи од продажниот салон за алати „Купи Алат“
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, ак...
Уште 2 дена и 21 ч.
 1/1 Купувач
6 месечен online курс по Германски јазик - 96%
Online курсеви по Германски јазик „Goethe Sprachschule“
6 месечен online курс по Германски јазик
Уште 2 дена и 21 ч.
 
1 ноќевање за двајца со појадок + користење на СПА центарот / Термин (06.11 0 30.11.2018 год.) - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + користење на СПА центарот / Тер...
Уште 2 дена и 21 ч.
 
1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА / Термин (06.11 - 30.11.2018 год.) - 48%
Хотел „Тино“ - Охрид
1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА / Термин (06.11 - 30.11.201...
Уште 2 дена и 21 ч.
 
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 50%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 2 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Eнзимски третман за чисто и освежено лице - 78%
Дерматолошка ординација "Alter Ego"
Eнзимски третман за чисто и освежено лице
Уште 2 дена и 21 ч.
 1 Купувач
Дерма окси третман против стареење за хидратација и освежување на лице - 74%
Дерматолошка ординација "Alter Ego"
Дерма окси третман против стареење за хидратација и освежување на...
Уште 2 дена и 21 ч.
 5 Купувачи
Ласерска епилација на влакна на пазуви - 68%
Дерматолошка ординација "Alter Ego"
Ласерска епилација на влакна на пазуви
Уште 2 дена и 21 ч.