Посета на Острошки Манастир секој викенд во текот на Септември! 27% попуст или 1600 ден. за дводневна тура во Острошки Манастир + посета на Будва + автобуски превоз со Т.А „Идеал Превоз“

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2200 ден.
    • Попуст 27%
    • Заштедуваш 600 ден.
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  31.08.2018  до  31.10.2018 

Добивате:
 Секој викенд во текот на Септември дводневна тура во Острошки Манастир + посета на Будва
 Дати на реализација:
- 31.08 - 02.09.2018 год.
- 07.09 - 09.09.2018 год. 
- 14.09 - 16.09.2018 год.
- 21.09 - 23.09.2018 год. 
- 28.09 - 30.09.2018 год. 
 Превоз со високо туристички автобуси
 Лиценциран пратител на групата
 Можност за бесплатен трансфер од други градови, доколку се работи за поголема група на патници.
Појаснување:
 Понудата е за 1 лице за термин по Ваш избор
 За патничко осигурување се доплаќа 150 ден.
 За туристичка такса за Црна Гора се доплаќа 60 денари од ден.
 Ноќевањето во горните конаци во Манастирот е бесплатно, во долните конаци ноќевањето се плаќа 5 евра.
Програма на патувањето:
- 1 ден - Состанок на групата во 23:00 часот на Дрводекор. Поаѓање во 23-30. Се патува преку граничен премин Блаце преку Косово, Албанија и Црна Гора. Ноќно возење со попатни паузи. 
- 2 ден - Пристигнување во мaнастирот Острог во утринските часови.Сместување и ноќевање во манастирот.
- 3 ден - Поаѓање од манастирот во утринските часови (по завршување на утринската литургија) кон Будва. Слободно време за индивидуални активности. Тргнување за Скопје според договорено време. Пристигнување во вечерните часови.
Постапка за превземање на ваучерот:
 Пред купувањето на ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО направете предрезервација - јавете се на 078 439 829 и информирајте се дали има слободни места. 
 По добиената потврдна информација го купувате го ваучерот. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.


Ул. Даме Груев блок 5 лок.10
(кај полициската станица Беко)
Покажи ми го патот
тел.
 078/ 322 272
е-маил
idealprevoz@yahoo.com
Facebook
WEB

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 078/ 322 272 или пишете на е-маил idealprevoz@yahoo.com
 Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!


Т.А. Идеал Превоз
За прекрасно и безгрижно патување, препуштете ја организацијата на Т.А. Идеал Превоз. 
Вршат организан превоз низ цела Македонија и надвор со високотуристички автобус, организираат секакви видови на патувања, екскурзии, семинари, шопинг тури.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Масажа на стапала со пилинг
- 42%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Масажа на стапала со пилинг
Уште 8 дена и 14 ч.
 
Медицинска масажа на грб со ароматични масла - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Медицинска масажа на грб со ароматични масла
Уште 8 дена и 14 ч.
 
Релакс масажа на цело тело - 32%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на цело тело
Уште 8 дена и 14 ч.
 
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избор - 63%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избо...
Уште 8 дена и 14 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 19 ч. 15 мин.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 19 ч. 15 мин.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Уште 19 ч. 15 мин.
 
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Уште 1 ден и 14 ч.
 
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Уште 19 ч. 15 мин.
 
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год. - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год.
Уште 19 ч. 15 мин.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.  - 47%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. 
Уште 19 ч. 15 мин.