Само 950 ден. за еднодневна шопинг тура за 1 лице за посета на "ONE SALONICA" outlеt mall, Центар, Cosmos, Ikea во Солун секоја сабота во Ноември со туристичка агенција „Савана“

Истечено Купи како подарок
  • 10 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.11.2021  до  31.12.2021 

Добивате:

• Еднодневна екскурзија во Солун во познатиот трговски центар "ONE SALONICA" outlеt mall, Центар, Cosmos, Ikea во Солун секоја сабота во Ноември со туристичка агенција „Савана“

  • 1 лице 950 ден.
  • Цена за 2 лица: 1800 ден.
  • Цена за 3 лица: 3400 ден.

• Прекрасен ден исполнет со кафе, шетање и шопинг покрај море.

Појаснување:

• Шопинг турата се реализира секоја сабота во Ноември

• Се патува со високотуристички автобус.

• Пред да го купите ваучерот, Ве молиме јавете се на 078/ 439 829 за да проверите дали има слободни места. 

• По купувањето на ваучерот, задолжително е веднаш да се јавите на 078/ 439 829 или пишете на admin@kupinapopust.mk за да го резервирате Вашето место и да соопштите ваше име и презиме, датум на раѓање, бројот на пасошот, телефонски број за контакт како и терминот кога сакате да патувате. Не е потребно да одите во агенцијата. Доволно е на денот на поаѓање пред влегување во автобус да го прикажете вашиот ваучер испечатен или од мобилен/таблет.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 14 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 14 ч. 3 мин.