16% попуст или 1600 ден. за дводневна екскурзија со посета на преубавиот Острошки манастир + посета на манастирот Ждребаоник во Црна Гора (11.05 - 13.05.2018 год.) заедно со Т.А „MT Travel“

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1900 ден.
    • Попуст 16%
    • Заштедуваш 300 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.05.2018  до  13.05.2018 

Добивате:
 Дводневна екскурзија во Црна Гора 
 Едно ноќевање во конаците на манастирот (за ноќевање во долните конаци се плаќа на лице место 5 евра од лице)
 Посета на прекрасните манастири Острог и  Ждребаоник
 Автобуски превоз и организација на патувањето.
 Одлична можност за незаборавна прошетка и доживувања. 
Појаснување:
 Реализација на патувањето: 11.05 - 13.05.2018 год.
 Понудата е за 1 лице.
Програма на патувањето:
 1 ден - 11.05.2018
- Тргнување во 23.30 ч. од паркингот кај Вип Хотел, наспроти Скопски Саем (состанок на група во 23.00 ч.) Ноќно патување преку Косово и Албанија (може да се патува со лична карта)
 2 ден - 12.05.2018  
- Попатна посета на манастирот Ждребаоник. Пристигнување на Острошки Манастир околу 14:00 ч. Сместување во конаците и слободно време за индивидуални активности. Ноќевање
• 3 ден - 13.05.2018  
Напуштање на манастирот во 9 часот и тргнување кон Будва. Индивидуален разглед и прошетка низ градот. Во 14 ч. тргнување за Скопје.
 Во цената на аранжманот не е вклучено патничко осигурување кое можете да го извадите onlinе - Еуролинк Патничко осигурување
 Сите што купуваат преку уплатница потребно е да уплатат најдоцна до среда 09.05.2018 најкасно до 15 ч. и веднаш на komercija@kupinapopust.mk да испратат скенирана уплатница со цел активација на ваучерите во најбрзо време. Уплатницата може и да ја сликнете со вашиот мобилен телефон и да ја испратите на Viber нa 075 340 547.
Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО јавете во агенцијата на тел. 02/ 3 232 597; 070 249 049 или 070/ 353 233 за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободни места, го купувате ваучерот и повторно се јавувате во агенцијата за да ги соопштите личните податоци. Не е потребно да одите лично во агенцијата. Доволно е да го покажете во автобус ваучерот од вашиот мобилен телефон или таблет.


Ул. 11-ти Октомври бр.25
(во зградата на бившо Зоил,
сегашно QBE осигурување)
Покажи ми го патот 
e-mail
:
mt.travelprevoz@yahoo.com
Facebook
Телефони за контакт:
02/ 3 232 597
070/ 249 049
Работно време:
пон - пет од 09:00 до 20:00
саб од 09:00 до 15:00 часот

• Потребна е претходна резервација на 078/439-829

Туристичка агенција „МТ ТРАВЕЛ“

Нашиот возен парк располага со три високо квалитетни, комфорни, удобни минибуси и еден автобус со кои вашите патувања ги претвараме во вистинско задоволство. Сигурно и навремено Ве превезуваме до посакуваната дестинација, ги организираме Вашите летувања, зимувања, деловни патувања, училишни екскурзии, еднодневни излети, викенд и шопинг тури.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 Advanced - 75%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 Advanced
Уште 7 дена и 14 ч.
 
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Уште 6 дена и 19 ч.
 4 Купувачи
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја САБОТА во текот на Јануари - 21%
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја С...
Уште 14 ч. 35 мин.
 5 Купувачи
Држач за очила за во автомобил - 76%
Тесла Лед
Држач за очила за во автомобил
Уште 14 ч. 35 мин.
 3 Купувачи
Термин 09.01 - 31.01.2019
Хотел „Royal Plaza 3*** - Боровец
Термин 09.01 - 31.01.2019
Уште 12 ч. 25 мин.
 
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год. - 48%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год.
Уште 12 ч. 25 мин.
 8 Купувачи
Ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“
Апартмани „Бубамара“ - Крушево
Ноќевање во студио за 2 лица во Апартмани „Бубамара“
Уште 14 ч. 35 мин.
 
Термини - 02.01 - 31.01; 10.02 - 28.02 или 04.03 - 31.03.2019 год.
„Seven Seasons Hotel&Spa“ - с. Бања, Банско
Термини - 02.01 - 31.01; 10.02 - 28.02 или 04.03 - 31.03.2019 год...
Уште 14 ч. 35 мин.
 
iGlove ракавици во боја по избор - 58%
Мега Мобил, нас. Аеродром
iGlove ракавици во боја по избор
Уште 14 ч. 35 мин.
 5 Купувачи