Јуни, Јули и Август - 18% попуст или 990 ден. за еднодневно капење на плажите на Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти или Пефкохори во термин по Ваш избор заедно со Т.А „Vista Turs“

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1200 ден.
    • Попуст 18%
    • Заштедуваш 210 ден.
  • 6 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.06.2019  до  30.09.2019 

Добивате:
 Еднодневно капење на плажите на Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти или Пефкохори
 Термин по Ваш избор:
- 22.06 (сабота)
- 23.06 (недела)
- 29.06 (сабота)
- 30.06 (недела)
- 06.07 (сабота)
- 07.07 (недела)
- 13.07 (сабота)
- 14.07 (недела
- 20.07 (сабота)
- 21.07 (недела)
- 27.07 (сабота)
- 28.07 (недела)
- 03.08 (сабота)
- 04.08 (недела)
- 10.08 (сабота)
- 11.08 (недела)
- 17.08 (сабота)
- 18.08 (недела)
- 24.08 (сабота)
- 25.08 (недела)
• Прекрасен ден исполнет со уживање покрај море. 
Појаснување:
 Цената од 990 ден. е наменета за едно лице. 
 Поаѓање - во 02:00 часот (на паркингот кај хотел ВИП)
 Враќање - во 18:00 часот
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме јавете се на 02/ 3 201 070 или 02/ 3 201 080 или пишете ни на на е-маил - vistaturs@yahoo.com за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно се јавувате во агенцијата за да кажете Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.


Бул. Кузман Јосифовски Питу бр.28 локал 2
Нас. Аеродром
(спроти Скопјанка, 
после Нова железничка станица)
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 201 070
02/ 3 201 080
е-маил
vistaturs@yahoo.com
Раб време:
пон - пет
09:00 - 17:00ч

сабота
10:00 - 15:00ч
Facebook
WEB

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 02/ 3 201 070 или 02/ 3 201 080 пишете на е-маил vistaturs@yahoo.com

• Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!


T.A Vista Turs

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Нова Година во Банско / Термини - 28.12 - 03.01.2020 год.
Хотел „Chateau Vaptzarov 4*“ - Банско
Нова Година во Банско / Термини - 28.12 - 03.01.2020 год.
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Ноќевање со појадок / Термини - 01.11 - 31.03.2020 год.
Хотел „Green Life Ski & SPA Resort 4*“ - Банско
Ноќевање со појадок / Термини - 01.11 - 31.03.2020 год.
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Ноќевање во Банско / Термини - 13.12 - 08.04.2020 год.
Хотел „Saint George Palace 4*“ - Банско
Ноќевање во Банско / Термини - 13.12 - 08.04.2020 год.
Уште 1 ден и 19 ч.
 
30% попуст на целото мени за храна
Ресторан „Малешевски мерак“ - Нас. Центар
30% попуст на целото мени за храна
Уште 1 ден и 19 ч.
 5 Купувачи
Ноќевање за 2 лица / Термин - 03.10 - 22.12.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Ноќевање за 2 лица / Термин - 03.10 - 22.12.2019 год. 
Уште 23 ч. 58 мин.
 
11-ти и 23-ти Октомври / Термини - 11.10 - 13.10 или 23.10 - 27.10.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
11-ти и 23-ти Октомври / Термини - 11.10 - 13.10 или 23.10 - 27.1...
Уште 1 ден и 19 ч.
 6 Купувачи
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 23 ч. 58 мин.
 
2 или 3 ноќевања + СПА / Термин - 18.09 - 31.10.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
2 или 3 ноќевања + СПА / Термин - 18.09 - 31.10.2019 год.
Уште 1 ден и 19 ч.
 8 Купувачи