Јуни, Јули и Август - 18% попуст или 990 ден. за еднодневно капење на плажите на Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти или Пефкохори во термин по Ваш избор заедно со Т.А „Vista Turs“

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 990 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1200 ден.
  • Попуст 18%
  • Заштедуваш 210 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  22.06.2019  до  31.07.2019 

Добивате:
 Еднодневно капење на плажите на Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти или Пефкохори
 Термин по Ваш избор:
- 22.06 (сабота)
- 23.06 (недела)
- 29.06 (сабота)
- 30.06 (недела)
- 06.07 (сабота)
- 07.07 (недела)
- 13.07 (сабота)
- 14.07 (недела
- 20.07 (сабота)
- 21.07 (недела)
- 27.07 (сабота)
- 28.07 (недела)
- 03.08 (сабота)
- 04.08 (недела)
- 10.08 (сабота)
- 11.08 (недела)
- 17.08 (сабота)
- 18.08 (недела)
- 24.08 (сабота)
- 25.08 (недела)
• Прекрасен ден исполнет со уживање покрај море. 
Појаснување:
 Цената од 990 ден. е наменета за едно лице. 
 Поаѓање - во 02:00 часот (на паркингот кај хотел ВИП)
 Враќање - во 18:00 часот
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме јавете се на 02/ 3 201 070 или 02/ 3 201 080 или пишете ни на на е-маил - vistaturs@yahoo.com за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно се јавувате во агенцијата за да кажете Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.


Бул. Кузман Јосифовски Питу бр.28 локал 2
Нас. Аеродром
(спроти Скопјанка, 
после Нова железничка станица)
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 201 070
02/ 3 201 080
е-маил
vistaturs@yahoo.com
Раб време:
пон - пет
09:00 - 17:00ч

сабота
10:00 - 15:00ч
Facebook
WEB

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 02/ 3 201 070 или 02/ 3 201 080 пишете на е-маил vistaturs@yahoo.com

• Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!


T.A Vista Turs

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278 - 38%
Papirus office - HP Тонери, нас. Маџари
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 2 дена и 19 ч.
 
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 2 дена и 19 ч.
 8 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 2 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 2 дена и 19 ч.
 45 Купувачи
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.