Ноќевање со појадок и вечера во двокреветна делукс соба, премиум соба или фамилијарна соба за денови по избор (недела - четврток или петок и сабота) во период од 13.09 - 31.12.2019 год. во Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5*“ - Сандански, Бугарија


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 66 "kupinapopust" поени.

Купи за 664 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.09.2019  до  31.12.2019 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 Ноќевање со појадок и вечера за деновите од недела - четврок во двокреветна делукс соба - 6646 ден. (107 евра)
 Ноќевање со појадок и вечера за деновите од недела - четврток во премиум соба - 6963 ден. (112 евра)
 Ноќевање со појадок и вечера за деновите од недела - четврток во фамилијарна соба7596 ден. (122.5 евра)
 Ноќевање со појадок и вечера за деновите петок и сабота во двокреветна делукс соба - 7596 ден. (122.5 евра)
 Ноќевање со појадок и вечера за деновите петок и сабота во премиум соба - 8228 ден. (133 евра)
 Ноќевање со појадок и вечера за деновите петок и сабота во фамилијарна соба8861 ден. (143 евра)

Појаснување:
 Понудата е по соба за 1 ноќевање и е валидна во период од 13.09 - 31.12.2019 год.
 Check in - 14:00 часот
 Check out - 12:00 часот
Доплати:
 За деца од 0 - 12 год. се сместуваат бесплатно.
 За единечно сместување во двокреветна делукс соба за деновите од недела - четврток потребно е да доплатите 79 евра
 За единечно сместување во двокреветна делукс соба за деновите петок и сабота потребно е да доплатите 94.5 евра
 За единечно сместување во премиум соба за деновите од недела - четврток потребно е да доплатите 84 евра
 За единечно сместување во премиум соба за деновите петок и сабота потребно е да доплатите 99.5 евра
 За единечно сместување во фамилијарна соба за деновите од недела - четврток потребно е да доплатите 99.5 евра
 За единечно сместување во фамилијарна соба за деновите петок и сабота потребно е да доплатите 120 евра
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 888 366 000 или на email: hotel@hotelmedite.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


 ул. „Поленишки пат“
Сандански - Бугарија
Покажи ми го патот

 тел. +359 888 366 000 
e-mail
hotel@hotelmedite.com
WEB
Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на тел. +359 888 366 000 или на е-маил hotel@hotelmedite.com

Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5*“ - се наоѓа во Сандански, на земјата од претходната ботаничка градина. Овој елегантен хотел вклучува стандардни двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, стандардни апартмани и луксузни апартмани. Хотелот, исто така, вклучува базен и коктел бар, ноќен клуб MASSA, отворен и затворен базен, модерен СПА и велнес центар, кој е познат со својата златна награда на Бугарското туристичко здружение.
Може да ве интересираат и следниве понуди:

 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 55%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 13 дена и 20 ч.
 
20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Пивница „Темов“ - Стара Скопска чаршија
20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Уште 13 дена и 20 ч.
 
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање - 83%
ПЗУ „Кристал Дент Ин“ - Нас. Центар
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање
Уште 2 дена
 1 Купувач
Ноќевање по избор - Термин - 29.11 - 19.12.2019 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање по избор - Термин - 29.11 - 19.12.2019 год.
Уште 2 дена
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 80%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 2 дена
 5 Купувачи
Трајна шминка на уста (безболна метода)
Мое студио „Дадар“ - Центар
Трајна шминка на уста (безболна метода)
Уште 2 дена
 1/10 Купувач