Ноќевање со појадок и вечера во двокреветна делукс соба, премиум соба или јуниор апартман за денови по избор (недела - четврток или петок и сабота) во период од 03.01 - 20.12.2020 год. во Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5*“ - Сандански, Бугарија


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 60 "kupinapopust" поени.

Купи за 601 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.01.2020  до  20.12.2020 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 Ноќевање со појадок и вечера за деновите од недела - четврок во двокреветна делукс соба - 6615 ден. (107 евра)
 Ноќевање со појадок и вечера за деновите од недела - четврток во премиум соба - 7229 ден. (116.5 евра)
 Ноќевање со појадок и вечера за деновите петок и сабота во двокреветна делукс соба 7570 ден. (122 евра)
 Ноќевање со појадок и вечера за деновите од петок и сабота во премиум соба 8184 ден. (132 евра)
 Ноќевање со појадок и вечера за деновите недела четврток во јуниор апартман - 10.094 ден. (163 евра)
 Ноќевање со појадок и вечера за деновите петок и сабота во јуниор апартман - 10.707 ден. (173 евра)

Појаснување:
 Понудата е по соба / апартман за 1 ноќевање и е валидна во период од 03.01 - 20.12.2020 год.
 Понудата не е валидна во период од 01.03 - 04.0303.05 - 06.05; 23.05 - 26.05; 05.09 - 08.09 и 20.09 - 23.09.2020 год.
 Check in - 14:00 часот
 Check out - 12:00 часот
Доплати:
 Деца од 0 - 12 год. се сместуваат бесплатно.
 За единечно сместување во двокреветна делукс соба за деновите од недела - четврток потребно е да доплатите 77 евра
 За единечно сместување во двокреветна делукс соба за деновите петок и сабота потребно е да доплатите 90 евра
 За единечно сместување во премиум соба за деновите од недела - четврток потребно е да доплатите 86 евра
 За единечно сместување во премиум соба за деновите петок и сабота потребно е да доплатите 95 евра
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 888 366 000 или на email: hotel@hotelmedite.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.


 ул. „Поленишки пат“
Сандански - Бугарија
Покажи ми го патот

 тел. +359 888 366 000 
e-mail
hotel@hotelmedite.com
WEB
Facebook

 Задолжителна е претходна резервација на тел. +359 888 366 000 или на е-маил hotel@hotelmedite.com

Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5*“ - се наоѓа во Сандански, на земјата од претходната ботаничка градина. Овој елегантен хотел вклучува стандардни двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, стандардни апартмани и луксузни апартмани. Хотелот, исто така, вклучува базен и коктел бар, ноќен клуб MASSA, отворен и затворен базен, модерен СПА и велнес центар, кој е познат со својата златна награда на Бугарското туристичко здружение.
Може да ве интересираат и следниве понуди:

1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА / Термин - 07.07 - 31.08.2020 год. - 54%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА / Термин - 07.07 -...
Уште 8 дена и 16 ч.
 
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет - 33%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Mасажер за грб JOCCA - 35%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Mасажер за грб JOCCA
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Електрична четка за заби - 50%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Тример за отсранување на влакна - 63%
NikMit
Тример за отсранување на влакна
Уште 1 ден и 16 ч.
 2 Купувачи
Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 1 ден и 16 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач