HB ноќевање за 2 лица во двокреветна лукс или стандардна соба + СПА со минерална вода во прекрасниот хотел со 5 ѕвезди „Парк Хотел ПИРИН 5*“ - Сандански, Бугарија


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 102 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  24.04.2018  до  21.12.2018 

 Едно ноќевање за 2 лица во двокреветна лукс соба на база HB + СПА - 7626 ден. (123 евро)
 Едно ноќевање за 2 лица двокреветна стандардна соба на база HB + СПА - 6995 ден. (113 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна за период од 24.04 - 21.12.2018 год.
 Попустот е валиден при максимално искористување на капацитетот на собата.
 За да го добиете попустот потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања.
Доплати:
 Дете од 0 - 3.99 год. се сместува БЕСПЛАТНО во двокреветна стандардна соба или двокреветна лукс соба на база HB + СПА
 За дете од 4 - 11.99 год. сместено на дополнително легло во двокреветна лукс соба се доплаќа 18 евра на база HB + СПА
 За трет возрасен и дете над 12 год. сместени на дополнително легло во двокреветна лукс соба се доплаќа 42 евра на база HB + СПА
Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон+359 746 35 656+359 746 35 600 или на e-mail: reservations@parkhotelpirin.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате ваучерот.
- Ваучерот го испраќате на е-mail на хотеллот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да прикажете испечатени ваучери кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.

Регион Хидрострој број 27
2800 Санднаски

тел. + 359 746 35 656,
 
+ 359 746 35 600
e-mail: reservations@parkhotelpirin.com
web
Facebook

• Процедурата за купување на ваучерот е следната:
1. Пред да го купите ваучерот, потребно е да испратите емаил на адреса 
reservations@parkhotelpirin.com или да се јавите на телефонот: + 359 746 35 656,  + 359 746 35 600 за да резервирате соба.
2. По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
3. Единствениот код од купонот или самиот купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот и да ја доплатите наведената сума.
• Доколку купонот не го искористите до датата означена на истиот, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Елегантниот петѕвезден Парк хотел "Пирин" е лоциран на западните падини на Пирин планина, крај устието на живописната река Санданска Бистрица, како најдобро природно лековито место на бронхијална астма во Европа. Животворните дарови - сонце, минерална вода и здравје се гаранција за комплетен одмор во Парк хотел "Пирин". Во почетокот на 2009 година, како пилот проект за Европа на Европската СПА асоцијација, петѕвездениот Парк хотел "Пирин" во Сандански станал првиот хотел во Бугарија, кој добил знак за квалитет EUROPESPA WELLNESS диплома дека ги исполнува сите европски барања за велнес инфраструктура, безбедност, хигиена и квалитет на услугата. Располага со 66 пространи двокреветни соби "лукс", каде можете да уживате во удобноста и убавината на модерниот дизајн. Собите располагаат со клима уред, сателитска, ТВ, безжичен интернет, сеф, телефон, мини бар; луксузна бања со фен и телефон. Собите се со две поединечни кревети (TWIN) или со спална (DBL). Има можност за сместување на трет човек на дополнително кревет, се обезбедува и бебе креветче по потреба. СПА центар "Пирин" со неповторлива атмосфера е идеално место за релаксација и одмор од грижата. Овде човек се полни со здравје, убавина и животни сили. СПА центар "Пирин" е лоциран на површина од 2600 квадратни метри. Располага со лекар - специјалист по интерна медицина и физикална и рехабилитациона медицина, медицински сестри, висококвалификувани кинезитерапевти, рехабилитатори, масажери, искусни козметичари, фитнес инструктори.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање на база All Inclusive + базен, лежалки, чадори, детски базен и приватна плажа - 30%
Хотел „Gloria 3*“, Св. Константин и Елена, Варна
Ноќевање на база All Inclusive + базен, лежалки, чадори, детски б...
Уште 4 дена и 23 ч.
 
 • 140 ден.
 • 1984 ден.
Ноќевање во студио со/без појадок + базен, лежалки и чадор во термин по избор - 29%
Хотел „Sun Gate 3*“, Сончев Брег
Ноќевање во студио со/без појадок + базен, лежалки и чадор во тер...
Уште 4 дена и 23 ч.
 
 • од 171 ден.
Тандем летање со параглајдер од Водно + превоз - 20%
Параглајдерски Клуб „ОЗОН“, Скопје
Тандем летање со параглајдер од Водно + превоз
Уште 14 дена и 1 ч.
 
 • 3600 ден.
 • 4500 ден.
Ноќевање со појадок или појадок и вечера + базен, лежалки и чадори - 43%
Хотел „Asteris Village 3*“, Ситонија
Ноќевање со појадок или појадок и вечера + базен, лежалки и чадор...
Уште 4 дена и 23 ч.
 
 • од 1147 ден.
7 ноќевања, термин по избор во Вила Стефан, Олимпик Бич 
Вила „Стефан“ - Олимпик Бич
7 ноќевања, термин по избор во Вила Стефан, Олимпик Бич 
Уште 4 дена и 23 ч.
 
 • 4650 ден.
Специјалистички преглед, консултација и релаксациона масажа на телото со акцент на првиот вратен прешлен - атласот  - 58%
Атлас Центар - Порта Влае
Специјалистички преглед, консултација и релаксациона масажа на те...
Уште 6 дена и 22 ч.
 
 • 750 ден.
 • 1800 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база HB (ноќевање + појадок и вечера) - 16%
Olympic Bibis - Ситонија
1 ноќевање за 1 лице на база HB (ноќевање + појадок и вечера)
Уште 2 дена и 22 ч.
 
 • 2930 ден.
 • 3500 ден.
Ноќевање со вклучен појадок во делукс соба во прекрасниот комплекс „Lichnos Bay Village Hotel 3*“ - 32%
Lichnos Bay Village Hotel 3*, Лихнос, Парга
Ноќевање со вклучен појадок во делукс соба во прекрасниот комплек...
Уште 4 дена и 23 ч.
 
 • 1488 ден.
 • 2200 ден.
Младински камп! 7 ноќевања, полн пансион + базен и лежалки + автобуски превоз 
Апарт Хотел „Камелот“ - Сончев Брег
Младински камп! 7 ноќевања, полн пансион + базен и лежалки + авто...
Уште 4 дена и 23 ч.
 
 • 12400 ден.
1 ноќевање за 1 лице + појадок 
Хотел „Angelica“ - Тасос, Грција
1 ноќевање за 1 лице + појадок 
Уште 2 дена и 22 ч.
 
 • 3162 ден.
7 ноќевања во вила Лана, Олимпик Бич
Вила „Лана“ - Олимпик Бич
7 ноќевања во вила Лана, Олимпик Бич
Уште 4 дена и 23 ч.
 
 • 4650 ден.
7 ноќевања во Вила Томас, Олимпик Бич 
Вила „Томас“ - Олимпик Бич
7 ноќевања во Вила Томас, Олимпик Бич 
Уште 4 дена и 23 ч.
 
 • 4650 ден.
7 ноќевања во Вила Ленка, Олимпик Бич
Вила „Ленка“ - Олимпик Бич
7 ноќевања во Вила Ленка, Олимпик Бич
Уште 4 дена и 23 ч.
 
 • 4340 ден.
1 ноќевање за 1 лице на база HB (појадок и вечера) + приватна плажа, базен, бар на плажа, детско игралиште, спа, џакузи, теретана, караоке и многу забава - 20%
Хотел „Ammon Zeus 4*“ - Калитеа
1 ноќевање за 1 лице на база HB (појадок и вечера) + приватна пла...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
 • 3298 ден.
 • 4130 ден.
1 ноќевање за едно лице со појадок - 20%
„Stratos Hotel***“ - Afitos
1 ноќевање за едно лице со појадок
Уште 2 дена и 22 ч.
 
 • 2480 ден.
 • 3110 ден.
Универзален полнач за лаптоп - 44%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Универзален полнач за лаптоп
Уште 6 дена и 5 ч.
 
 • 500 ден.
 • 900 ден.
10 ноќевања во трокреветно студио (04.06-14.06/14.06-24.06)
Т.А. „Sky Travel“
10 ноќевања во трокреветно студио (04.06-14.06/14.06-24.06)
Уште 6 дена и 5 ч.
 
 • од 17670 ден.
HB ноќевање во сместување и денови по избор
Ресорт СПА Хотел „Медите 4*“ - Сандански, Бугарија
HB ноќевање во сместување и денови по избор
Уште 6 дена и 5 ч.
 
 • од 4340 ден.
HB ноќевање во сместување и денови по избор
Апарт хотел „Медите 3* “ Сандански
HB ноќевање во сместување и денови по избор
Уште 6 дена и 5 ч.
 
 • од 2666 ден.
Ехо на дојка, абдомен, штитна жлезда, ехокардиографија и многу други здравствени услуги по СУПЕР промотивни цени
ПЗУ „Асклепиос“,нас. Ново Лисиче
Ехо на дојка, абдомен, штитна жлезда, ехокардиографија и многу др...
Уште 2 дена и 23 ч.
 10 Купувачи
 • Превземи купон
10 дена / 9 ноќевања со вклучен појадок + лежалки и чадори на плажа
Вила „Over Sea“ - Агиос Николаос, Евиа
10 дена / 9 ноќевања со вклучен појадок + лежалки и чадори на пла...
Уште 4 дена и 23 ч.
 
 • 4030 ден.
3, 4 или 7 ноќевања на база All INCLUSIVE + базен + превоз  - 26%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
3, 4 или 7 ноќевања на база All INCLUSIVE + базен + превоз 
Уште 4 дена и 23 ч.
 
 • од 7750 ден.
10 дена / 9 ноќевања за 1 лице во двокреветна соба 
Хотел „Rania 2*“ - Едипсос, Eвиа
10 дена / 9 ноќевања за 1 лице во двокреветна соба 
Уште 4 дена и 23 ч.
 
 • 6138 ден.
Депилација на цело тело со топол восок или депилација на интима со чист восок  - 50%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација на цело тело со топол восок или депилација на интима с...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
 • од 150 ден.