BB ноќевање за 2 лица во двокреветна лукс или стандардна соба + СПА со минерална вода за денови по Ваш избор во прекрасниот хотел со 5 ѕвезди „Парк Хотел ПИРИН 5*“ - Сандански, Бугарија


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 74 "kupinapopust" поени.

Купи за 5087 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.04.2018  до  31.10.2018 

 BB ноќевање за 2 лица во двокреветна лукс соба + СПА (недела до четврток) - 5766 ден. (93 евра)
 BB ноќевање за 2 лица во двокреветна лукс соба + СПА (петок и сабота) - 6359 ден. (102.5 евра)
 BB ноќевање за 2 лица во двокреветна стандардна соба + СПА (недела до четврток) - 5087 ден. (82.5 евра)
 BB ноќевање за 2 лица во двокреветна стандардна соба + СПА (петок и сабота) - 5766 ден. (93 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна за период од 24.04 - 21.12.2018 год.
 Попустот е валиден при максимално искористување на капацитетот на собата.
 За да го добиете попустот потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања.
Доплати:
 Дете од 0 - 3.99 год. се сместува БЕСПЛАТНО во двокреветна стандардна соба или двокреветна лукс соба на база BB + СПА
 Дете од 4 - 11.99 год. сместено на дополнително легло во двокреветна лукс соба плаќа 70% од вкупната сума на возрасниот на база BB + СПА
 Трет возрасен и дете над 12 год. сместени на дополнително легло во двокреветна лукс соба плаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен на база BB + СПА
Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон: +359 746 35 656+359 746 35 600 или на e-mail: reservations@parkhotelpirin.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате ваучерот.
- Ваучерот го испраќате на е-mail на хотеллот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да прикажете испечатени ваучери кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.


Регион Хидрострој број 27
2800 Санднаски

тел. + 359 746 35 656,
 
+ 359 746 35 600
e-mail: reservations@parkhotelpirin.com
web
Facebook

• Процедурата за купување на ваучерот е следната:
1. Пред да го купите ваучерот, потребно е да испратите емаил на адреса 
reservations@parkhotelpirin.com или да се јавите на телефонот: + 359 746 35 656,  + 359 746 35 600 за да резервирате соба.
2. По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
3. Единствениот код од купонот или самиот купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен со единствениот код кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот и да ја доплатите наведената сума.
• Доколку купонот не го искористите до датата означена на истиот, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Елегантниот петѕвезден Парк хотел "Пирин" е лоциран на западните падини на Пирин планина, крај устието на живописната река Санданска Бистрица, како најдобро природно лековито место на бронхијална астма во Европа. Животворните дарови - сонце, минерална вода и здравје се гаранција за комплетен одмор во Парк хотел "Пирин". Во почетокот на 2009 година, како пилот проект за Европа на Европската СПА асоцијација, петѕвездениот Парк хотел "Пирин" во Сандански станал првиот хотел во Бугарија, кој добил знак за квалитет EUROPESPA WELLNESS диплома дека ги исполнува сите европски барања за велнес инфраструктура, безбедност, хигиена и квалитет на услугата. Располага со 66 пространи двокреветни соби "лукс", каде можете да уживате во удобноста и убавината на модерниот дизајн. Собите располагаат со клима уред, сателитска, ТВ, безжичен интернет, сеф, телефон, мини бар; луксузна бања со фен и телефон. Собите се со две поединечни кревети (TWIN) или со спална (DBL). Има можност за сместување на трет човек на дополнително кревет, се обезбедува и бебе креветче по потреба. СПА центар "Пирин" со неповторлива атмосфера е идеално место за релаксација и одмор од грижата. Овде човек се полни со здравје, убавина и животни сили. СПА центар "Пирин" е лоциран на површина од 2600 квадратни метри. Располага со лекар - специјалист по интерна медицина и физикална и рехабилитациона медицина, медицински сестри, висококвалификувани кинезитерапевти, рехабилитатори, масажери, искусни козметичари, фитнес инструктори.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Уште 5 дена и 4 ч.
 1 Купувач
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Kupinapopust.mk - нас.Центар
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Уште 5 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Kupinapopust.mk - нас.Центар
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Уште 5 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избор - 71%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избо...
Уште 5 дена и 4 ч.
 
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина 'Прима Бела' - 51%
Салон за убавина "Прима Бела"
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + маса...
Уште 5 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Уште 5 дена и 4 ч.
 
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 4 дена и 11 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 4 дена и 11 ч.
 7 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 4 дена и 11 ч.
 3 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 4 дена и 11 ч.
 1 Купувач
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор - 47%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Полица GNEDBY од 'Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Полица GNEDBY од "Ikea"
Уште 5 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Уште 5 дена и 4 ч.
 1 Купувач