Со купон од 2920 ден.и доплата од 21.417 ден. (34.5 евра) добивате 7 ноќевањa за 2 лице со појадок и вечера + СПА услуги во период од 01.02 - 28.02.2019 год. во Хотел „Forest Nook” Пампорово

Со купување на овој ваучер добивате 292 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.02.2019  до  31.03.2019 

Со купон од 2920 ден. и доплата од 21.417 ден. (34.5 евра) добивате:
 7 ноќевања за 2 лица
 Сместување во двокреветна соба
 Појадок и вечера 
 Секоја вечер во ресторанот на хотелот жива музика од 21:30 часот
 Бесплатно користење на покриен базен
 Бесплатно користење на сауна
 Бесплатно користење на интернет
 Бесплатно користење на паркинг
 Анимација за деца и возрасни
 Детско игралиште
 Организиран превоз до СКИ центарот и назад
 Туристички такса е вклучена во цената
 Одлична можност за убав одмор
Појаснување:
• Понудата е валидна во период од 01.02 - 28.02.2019 год.
• Дополнителен кревет во двокреветна соба е фотеља на извлекување.
Доплати:
• За деца и трет возрасен не купувате купон.
 Дете до 6 год. се сместува БЕСПЛАТНО.
 За дете од 6 до 12 год. на дополнителен кревет плаќаат 11 евра на ден.
 За сместување во едноспален апартман потребно е да доплатите 7.5 евра по ноќевање
 Трет возрасен за сместување во едноспален апартамн доплаќа 50% од вкупната сума на еден возрасен
 При сместување на 3 возрасни + 2 деца на возраст од 6 - 12 год. во едноспален апартман не доплаќате за сместување во апартманот
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон +359 2 862 93 39, +359 2 962 84 96 или на маил booking@propertymanagement.bg (кога ке им пишете на mail задолжително напишете дека станува збор за Хотел „Forest Nook“ - Пампорово).
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купон.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

Смолан, Пампорово
Покажи ми го патот
тел:
+389/ 876 676 195
+359/ 879 501 553
+359/ 879 331 133 

e-mail: 
office@forestnook.bg  
Facebook
WEB

Задолжителна е претходна резервација на тел. +389/ 876 676 195; +359/ 879 501 553 или +359/ 879 331 133 или на е-маил: office@forestnook.bg

Хотел „Forest Nook” Пампорово

Комплексот работи преку целата година, се наоѓа на југоисточниот страна на сончево Пампорово и е специјално дизајниран како природно место за одмор и забава. Тој е соодветно место за луѓе на различна возраст и со различна цел на престој. Нуди, разновидна програма од летни и зимски туристички и спортски настани со цел да ги задоволи сите ваши барања. Дојдете и уживајте на својот ски одмор на Пампорово или на летен одмор сред природата.

Комплексот се состои од две згради и има 60 студиа, 60 апартмани едоспални, 20 двуспални апартмани и 9 вили. Декориран во модерен стил, како за поголема удобност на гостите, становите и дел од студиата имаат и целосно опремена кујна просторија. Сите тие имаат LCD телевизор со различни сателитски програми, DVD, Wi-Fi интернет, фрижидер, централно греење, туш кабина и др.

Во едната зграда се наоѓа италијански ресторант, како и најголемиот и модерен ноќен клуб во Пампорово - UNDERGROUND. Во главната зграда се наоѓа Механа каде што гостите можат да уживаат на бугарски деликатеси и познати меѓународни јадења.Тука се наоѓа исто СПА Центар вклучувајќи затворен базен, сауна, парна бања, џакузи туш, џакузи и добро опремен фитнес центар. На располагање се исто така лоби бар, детско катче каде може да ги оставите вашите деца да се забавуваат, 3D кино сала, соба вклучувајќи билијард, тенис на маса, фудбал на маса и др. Продавница, VIP соба со камин каде може да пробате луксузни алкохолни пијалоци. Една од најголемите атракции во комплексот е мини скијачка патека со осветлување каде што секоја вечер се одржуваат различни игри. Секоја соба има безжичен интернет. Нови минибуси ќе ве однесат до ски патеките кои се наоѓаат на околу 1 километар.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15.11.2019 год. - 21%
Вила и апартмани „Природа“ - Берово
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15....
Уште 5 дена и 2 ч.
 
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.2019 год. - 27%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.20...
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 5 дена и 2 ч.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 5 дена и 3 ч.
 29/50 Купувачи