Ноќевање со појадок во апартман со една спална или мезонет во период од 06.12 - 30.05.2020 год. во хотел „Raiko Ski Lodge“ - Пампорово


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 31 "kupinapopust" поени.

Купи за 316 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.12.2019  до  30.05.2020 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:

 Ноќевање со појадок во апартман со една спална за 2 лица / Термин - 06.12 - 21.12.2019 год.; 07.01 - 25.01 или 05.03 - 30.03.2020 год. - 3165 ден. (51 евро)
 Ноќевање со појадок во апартман со една спална за 2 лица / Термин - 21.12 - 24.12 или 02.01 - 06.01.2020 год. - 4747 ден. (76.5 евра)
 Ноќевање со појадок во апартман со една спална за 2 лица / Термин - 26.01 - 04.03.2020 год. - 3798 ден. (61.5 евро)
 Ноќевање со појадок во мезонет за 4 лица / Термин - 06.12 - 21.12.2019 год.; 07.01 - 25.01 или 05.03 - 30.03.2020 год. - 4431 ден. (71.5 евро)
 Ноќевање со појадок во мезонет за 4 лица / Термин - 21.12 - 24.12 или 02.01 - 06.01.2020 год. - 6171 ден. (99.5 евра)
 Ноќевање со појадок во мезонет за 4 лица / Термин - 26.01 - 04.03.2020 год. - 5380 ден. (87 евра)

Појаснување:
 Понудата е по ноќевање по апартман / мезонет во период од 06.12 - 31.05.2020 год.
Доплати:
 За деца од 0 - 6 год. сместувањето е БЕСПЛАТНО
 За деца од 6 - 12 год. сместени на дополнително легло се доплаќа 7.5 евра по ноќевање со појадок
 Трет возрасен и дете од и над 12 год. доплаќаат 13 евра по ноќевање со појадок
 Доколку сакате да користите и вечера потребно е да доплатите 6 евра по лице на ден
 За престој со домашно милениче потребно е да доплатите 10.5 евра за без разлика на деновите на престојување
Постапка за превземање на купонот:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 0877 452 459 или на e-маил booking@raikovskilodge.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да прикажете испечатени купони кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.


Ул. Раиоковски лодж,
Раиковски Ливади
Пампорово
Покажи ми го патот
тел:
 
0877 452 459
е-маил
booking@raikovskilodge.com
Facebook
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на тел: 0877 452 459 или на е-маил: booking@raikovskilodge.com

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 4 дена и 19 ч.