Ноќевање со појадок во апартман со една спална или мезонет во период од 06.12 - 30.05.2020 год. во хотел „Raiko Ski Lodge“ - Пампорово


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 31 "kupinapopust" поени.

Купи за 316 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.12.2019  до  31.01.2020 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:

 Ноќевање со појадок во апартман со една спална за 2 лица / Термин - 06.12 - 21.12.2019 год.; 07.01 - 25.01 или 05.03 - 30.03.2020 год. - 3165 ден. (51 евро)
 Ноќевање со појадок во апартман со една спална за 2 лица / Термин - 21.12 - 24.12 или 02.01 - 06.01.2020 год. - 4747 ден. (76.5 евра)
 Ноќевање со појадок во апартман со една спална за 2 лица / Термин - 26.01 - 04.03.2020 год. - 3798 ден. (61.5 евро)
 Ноќевање со појадок во мезонет за 4 лица / Термин - 06.12 - 21.12.2019 год.; 07.01 - 25.01 или 05.03 - 30.03.2020 год. - 4431 ден. (71.5 евро)
 Ноќевање со појадок во мезонет за 4 лица / Термин - 21.12 - 24.12 или 02.01 - 06.01.2020 год. - 6171 ден. (99.5 евра)
 Ноќевање со појадок во мезонет за 4 лица / Термин - 26.01 - 04.03.2020 год. - 5380 ден. (87 евра)

Појаснување:
 Понудата е по ноќевање по апартман / мезонет во период од 06.12 - 31.05.2020 год.
Доплати:
 За деца од 0 - 6 год. сместувањето е БЕСПЛАТНО
 За деца од 6 - 12 год. сместени на дополнително легло се доплаќа 7.5 евра по ноќевање со појадок
 Трет возрасен и дете од и над 12 год. доплаќаат 13 евра по ноќевање со појадок
 Доколку сакате да користите и вечера потребно е да доплатите 6 евра по лице на ден
 За престој со домашно милениче потребно е да доплатите 10.5 евра за без разлика на деновите на престојување
Постапка за превземање на купонот:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 0877 452 459 или на e-маил booking@raikovskilodge.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да прикажете испечатени купони кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.


Ул. Раиоковски лодж,
Раиковски Ливади
Пампорово
Покажи ми го патот
тел:
 
0877 452 459
е-маил
booking@raikovskilodge.com
Facebook
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на тел: 0877 452 459 или на е-маил: booking@raikovskilodge.com

Може да ве интересираат и следниве понуди:

24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Старт на 16:19 20.01.2020
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 4 дена и 13 ч.
 3 Купувачи
Smart Watch R11 Black
Мега Мобил, нас. Аеродром
Smart Watch R11 Black
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Детски Smart Watch G900A Blue
Мега Мобил, нас. Аеродром
Детски Smart Watch G900A Blue
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Stolz - крем против дамки од 50ml
“Green Master“ Македонија
Stolz - крем против дамки од 50ml
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 09.01 - 15.02.2020 год. - 49%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 09.01 - 15.02.2020...
Уште 4 дена и 13 ч.
 6 Купувачи
Ноќевање за 2 лица со појадок - Термин - 09.01 - 15.02.2020 год.  - 49%
Хотел „Тино“ - Охрид
Ноќевање за 2 лица со појадок - Термин - 09.01 - 15.02.2020 год. 
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 53%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 4 дена и 13 ч.
 8 Купувачи
Декоративен уникатен кактус  - 25%
Radost We Kids
Декоративен уникатен кактус 
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Шопинг во Врање - Термини - 11.01 - 29.02.2020 год.
Т.А „Vista Turs“
Шопинг во Врање - Термини - 11.01 - 29.02.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 03.01 - 20.12.2020 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 03.01 - 20.12.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Ноќевање со појадок / Термини - 03.01 - 20.12.2020 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок / Термини - 03.01 - 20.12.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 03.01 - 31.03.2020 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 03.01 - 31.03.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
Ноќевање за 2 лица / Термин - 04.01 - 31.01.2020 год.
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Ноќевање за 2 лица / Термин - 04.01 - 31.01.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 12.01 - 31.01.2020 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 12.01 - 31.01.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 6 Купувачи
Ноќевање со појадок - Термин - 01.02 - 28.02.2020 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање со појадок - Термин - 01.02 - 28.02.2020 год.
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Мини mp3 плеер достапен во металик златно - зелена боја  - 50%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Мини mp3 плеер достапен во металик златно - зелена боја 
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач