Со купон од 186 ден. и доплата во хотелот од 1674 ден. (27 евра) добивате 17% попуст за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок и вечера + користење на базен и фитнес во период од 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. во хотел „Finlandia“ - Пампорово

Со купување на овој ваучер добивате 18 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2232 ден.
    • Попуст 17%
    • Заштедуваш 372 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  20.12.2019  до  30.11.2019 

Со купон од 186 ден. и доплата во хотелот од 1674 ден. (27 евра) добивате:
• Ноќевање за 1 лице
• Сместување во двокреветна соба
• Појадок и вечера
• Бесплатно користење на фитнес центар
• Бесплатно користење на ултра модерен базен
• Бесплатен паркинг
• Бесплатен интернет
 Поминете незаборавни мигови
Појаснување:
 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба со појадок и вечера. Тоа значи дека доколку престојувате две ноќевања, две лица потребни би Ви биле 4 купони.
 Попустот е валиден во период од 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год.
 Сместување во собите е по 14:00 часот, а напуштањето на собите по 12:00 часот.
 Може да се комбинираат повеќе ваучери за повеќе денови.
Доплати:
• За деца од 0-5 год. е БЕСПЛАТНО
• За деца од 6-12 год. сместени со еден или двајца возрасни се доплаќа 13 евра по ноќевање
• Трет возрасен и деца над 12 год. се доплаќа 25 евра по ноќевање за сместување во стандардна или делукс соба
• За сместување во двокреветна делукс соба потребно е да доплатите 5 евра по ноќевање
• За сместување во апартман потребно е да доплатите 15 евра по ноќевање
• За сместување во еднокреветна стандардна или делукс соба потребно е да доплатите 7 евра по ноќевање
 Сите дополнителни доплаќања се извршуваат директно во хотелот.
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во хотелот на +359 888 567 058 или да испратите e-mail на hotel@hotelfinlandia.com за да резервирате соба.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа ги купувате купоните.
Купоните ги испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да ги прикажете испечатените купони кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.


4870 Пампорово, Бугарија
Покажи ми го патот
тел. +359 888 567 058
е-маил
hotel@hotelfinlandia.com
Facebook
WEB


• Задолжителна е претходна резервација на тел: +359 888 567 058 или на е-маил hotel@hotelfinlandia.com

Хотел „Finlandia“ - Пампорово

Хотелскиот комплекс „Finlandia“ - Пампорово нуди модерна и пријатна хотелска атмосфера од категорија на 4 ѕвезди, како и голема разновидност на услуги за вашето удобно и забавно слободно време поминато на планина. Иако се наоѓа во мирниот дел на скијачкиот центар, хотелот е на само 800 метри одалечен од ски-терените како и на 15 минути од централната зона.


Хотелот „Finlandia“ располага со 105 соби и апартмани со 225 легла; 4 луксузни апартмани, 13 стандардни апартмани, 45 луксузни соби со 2 легла и 41 соба со 2 или 3 легла. Сите соби се елегантно опремени со телефон, кабловска телевизија, мини-бар и фен во бањата. Повеќето од собите имаат и сопствен балкон.


Класичниот ресторан со 130 места нуди асортиман за секаков вид семејни прослави, коктел забави, како и семинари од страна на компаниите. Атрактивниот скара - ресторан е уникатен со можност за подготовка на секаков вид специјалитети приготвени пред вас од страна на професионални скара мајстори. Исто така во склоп на хотелот се наоѓа и таверна во планински стил, лоби - бар и ноќен бар кој ви нуди уживање и незаборавна забава.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Откривање на причините за хроничен замор, несоница и болки во телото со квантна анализа - 66%
„Одлично здравје“ - нас. Лисиче
Откривање на причините за хроничен замор, несоница и болки во тел...
Уште 7 ч. 52 мин.
 1 Купувач
Дермаролер - 20%
ИПСУМ ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 7 ч. 52 мин.
 2 Купувачи
Online курс за работа со лица со посебни потреби - 90%
International Open Academy
Online курс за работа со лица со посебни потреби
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Online курс за помош на лица со дислексија - 90%
International Open Academy
Online курс за помош на лица со дислексија
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Online курс за работа со лица со аутизам - 90%
International Open Academy
Online курс за работа со лица со аутизам
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Online курс за работа со хиперактивни деца (ADHD) - 90%
International Open Academy
Online курс за работа со хиперактивни деца (ADHD)
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Ноќевање со појадок / Термини - 20.12 - 26.12; 17.01 - 29.02; 02.01 - 16.01 и 01.03 - 15.04.2020 год.
Хотелски комплекс „Boriki 3*“ - Пампорово
Ноќевање со појадок / Термини - 20.12 - 26.12; 17.01 - 29.02; 02....
Уште 6 дена и 12 ч.
 
Ноќен чувар  - 51%
ПЗУ „Picasso Dental Studio“ - нас. Аеродром, позади VERO
Ноќен чувар 
Уште 7 ч. 52 мин.
 
Рентгенската панорамска слика на цела вилица - 51%
ПЗУ „Picasso Dental Studio“ - нас. Аеродром, позади VERO
Рентгенската панорамска слика на цела вилица
Уште 6 дена и 12 ч.
 2 Купувачи
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + ГРАТИС сет филтри + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + ГРАТИС ...
Уште 7 ч. 52 мин.
 3 Купувачи
2 часа All Inclusive роденден на Вашите најмили - 23%
Игротека „Морски Свет“ - нас.Мичурин
2 часа All Inclusive роденден на Вашите најмили
Уште 7 ч. 52 мин.
 
Ноќевање со појадок / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Хотел „Seven Seasons“ - с. Бања, Банско
Ноќевање со појадок / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Уште 7 ч. 52 мин.
 2 Купувачи
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Хотел „Seven Seasons“ - с. Бања, Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термин - 01.12 - 31.03.2020 год.
Уште 7 ч. 52 мин.
 10 Купувачи
Класичен педикир со отстранување на грубата кожа од стaпалата + лакирање  - 42%
Козметичко студио „Miss“ - Нас. Мичурин
Класичен педикир со отстранување на грубата кожа од стaпалата + л...
Уште 7 ч. 52 мин.