Лето во Охрид! Со купон од 255 ден. и доплата од 1445 ден. добивате ноќевање за двајца во Filand Apartments 

Со купување на овој ваучер добивате 21 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.07.2018  до  31.10.2018 

Добивате:

 Ноќевање во студио за двајца
 Сопствено купатило, кујна, кабловска телевизија, интернет, мини бар, паркинг, аларм против пожар, обезбедување и видео надзор.
Супер понуда за рекласирачки одмор на само 50 метри од брегот на Охридското езеро!
Појаснување:
 Попустот е валиден при минимум 2 остварени ноќевања.
 Еден купон важи за едно ноќевање за две лица
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 075/453-447 или на e-mail: contact@filandapartments.com
 По потврдната информација дека има слободна соба го купувате купонoт и го прaќате на е-mail contact@filandapartments.com како доказ дека сте платиле и со тоа собата е резервирана. При check-in во апартманите потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.6000 Охрид
(на 5 мин. од Центар)
Покажи ми го патот
е-маил:
contact@filandapartments.com
телефон:
075 453 447
Web
Facebook


 Задолжителна е претходна резервација на телефон 075 453 447 или на e-mail: contact@filandapartments.com


Filand Apartments се наоѓа на 50 метри од брегот на Охридското езеро, на само 5 мин од центарот на градот. Апартманите и собите се опремени со електронски влез, кујна, бања, клима, кабловска телевизија, интернет, мини бар, паркинг, аларм против пожар, обезбедување и видео надзор.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Масажа на стапала со пилинг
- 42%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Масажа на стапала со пилинг
Уште 8 дена и 15 ч.
 
Медицинска масажа на грб со ароматични масла - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Медицинска масажа на грб со ароматични масла
Уште 8 дена и 15 ч.
 
Релакс масажа на цело тело - 32%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на цело тело
Уште 8 дена и 15 ч.
 
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избор - 63%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избо...
Уште 8 дена и 15 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 20 ч. 4 мин.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 20 ч. 4 мин.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Уште 20 ч. 4 мин.
 
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Уште 20 ч. 4 мин.
 
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год. - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год.
Уште 20 ч. 4 мин.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.  - 47%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. 
Уште 20 ч. 4 мин.