Лето во Охрид! Со купон од 255 ден. и доплата од 1445 ден. добивате ноќевање за двајца во Filand Apartments 

Со купување на овој ваучер добивате 21 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.07.2018  до  31.10.2018 

Добивате:

 Ноќевање во студио за двајца
 Сопствено купатило, кујна, кабловска телевизија, интернет, мини бар, паркинг, аларм против пожар, обезбедување и видео надзор.
Супер понуда за рекласирачки одмор на само 50 метри од брегот на Охридското езеро!
Појаснување:
 Попустот е валиден при минимум 2 остварени ноќевања.
 Еден купон важи за едно ноќевање за две лица
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 075/453-447 или на e-mail: contact@filandapartments.com
 По потврдната информација дека има слободна соба го купувате купонoт и го прaќате на е-mail contact@filandapartments.com како доказ дека сте платиле и со тоа собата е резервирана. При check-in во апартманите потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.6000 Охрид
(на 5 мин. од Центар)
Покажи ми го патот
е-маил:
contact@filandapartments.com
телефон:
075 453 447
Web
Facebook


 Задолжителна е претходна резервација на телефон 075 453 447 или на e-mail: contact@filandapartments.com


Filand Apartments се наоѓа на 50 метри од брегот на Охридското езеро, на само 5 мин од центарот на градот. Апартманите и собите се опремени со електронски влез, кујна, бања, клима, кабловска телевизија, интернет, мини бар, паркинг, аларм против пожар, обезбедување и видео надзор.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout, жени и деца  - 50%
G - FITNESS (Голден фитнес) - Аеродром
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Wo...
Уште 9 дена и 5 ч.
 
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, акумулаторски одвртувачи и уште многу други производи од продажниот салон за алати „Купи Алат“
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, ак...
Уште 2 дена и 22 ч.
 1/1 Купувач
6 месечен online курс по Германски јазик - 96%
Online курсеви по Германски јазик „Goethe Sprachschule“
6 месечен online курс по Германски јазик
Уште 2 дена и 22 ч.
 
1 ноќевање за двајца со појадок + користење на СПА центарот / Термин (06.11 0 30.11.2018 год.) - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + користење на СПА центарот / Тер...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА / Термин (06.11 - 30.11.2018 год.) - 48%
Хотел „Тино“ - Охрид
1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА / Термин (06.11 - 30.11.201...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 50%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 2 дена и 5 ч.
 1 Купувач
Eнзимски третман за чисто и освежено лице - 78%
Дерматолошка ординација "Alter Ego"
Eнзимски третман за чисто и освежено лице
Уште 2 дена и 22 ч.
 1 Купувач
Дерма окси третман против стареење за хидратација и освежување на лице - 74%
Дерматолошка ординација "Alter Ego"
Дерма окси третман против стареење за хидратација и освежување на...
Уште 2 дена и 22 ч.
 5 Купувачи
Ласерска епилација на влакна на пазуви - 68%
Дерматолошка ординација "Alter Ego"
Ласерска епилација на влакна на пазуви
Уште 2 дена и 22 ч.