Ноќевање во двокреветна или трокреветна/четирикреветна соба во Riverview Hotel Struga


Опции:
Купи за 1990 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2460 ден.
    • Попуст 19%
    • Заштедуваш 470 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.06.2024  до  31.07.2024 

Лоциран на самото шеталиште на кејот на реката Дрим во центарот на Струга, на 400 метри од плажата Галеб, Struga Riverview Hotel нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг и бесплатни велосипеди.
Имотот се наоѓа на 10 км од пештерската црква Архангел Михаил, 15 км од пристаништето Охрид и 44 км од изворите на Охридското Езеро.
Хотелот располага и со бесплатен Wi-Fi, како и платен превоз до аеродромот.
Популарни точки на интерес во близина на хотелот ги вклучуваат Женската плажа, Машката плажа и црквата Свети Ѓорѓија .
Најблискиот аеродром е Охридскиот аеродром, на 5 км од Struga Riverview Hotel.

Kej Boris Kidric 29, Struga 6330
 070 442 192

 Потребно е претходно закажување.

Лоциран во Струга, на 400 метри од плажата Галеб, Struga Riverview Hotel нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг и бесплатни велосипеди.
Имотот се наоѓа на 10 км од пештерската црква Архангел Михаил, 15 км од пристаништето Охрид и 44 км од изворите на Охридското Езеро.
Хотелот располага и со бесплатен Wi-Fi, како и платен превоз до аеродромот.
Популарни точки на интерес во близина на хотелот ги вклучуваат Женската плажа, Машката плажа и црквата Свети Џорџ.
Најблискиот аеродром е Охридскиот аеродром, на 5 км од Struga Riverview Hotel.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 3 дена
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 3 дена
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска или релакс) - 33%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска или релакс)
Уште 3 дена
 13 Купувачи
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 3 дена
 
Мадеро масажа во времетраење од 50 минути. - 34%
МАГИЧНИ РАЦЕ ДООЕЛ Скопје
Мадеро масажа во времетраење од 50 минути.
Уште 3 дена
 2 Купувачи
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ЈУНИ И ЈУЛИ  - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ...
Уште 3 дена
 3 Купувачи
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и НЕДЕЛА во Едукативен центар „Миа Марија“ - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и ...
Уште 3 дена
 1 Купувач
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 44%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичкат...
Уште 3 дена
 6 Купувачи
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во спец...
Уште 3 дена
 27 Купувачи
1 пробен ЕМС тренинг  - 30%
EMS 20 MIN
1 пробен ЕМС тренинг 
Уште 3 дена
 
Летен предизвик 21 дневна програма за слабеење - 98%
ИНСТИТУТ РС
Летен предизвик 21 дневна програма за слабеење
Уште 3 дена
 7 Купувачи
 Бразилска мадеро масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за убавина „Тренд АС' - 25%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
 Бразилска мадеро масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за уб...
Уште 3 дена
 
За сите фирми! Привлечете нови купувачи без никаков ризик. Креирајте понуда со попуст и започнете веднаш со промоција и продажба! Кликнете овде за повеќе детали.