Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани во вредност од 1999 ден.

Со купување на овој ваучер добивате 28 "kupinapopust" поени.

Купи за 1999 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2400 ден.
    • Попуст 17%
    • Заштедуваш 401 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.06.2024  до  31.08.2024 

Добивате:

Ноќевање за 2 лица со доручек
*Вклучен е традиционален вевчански доручек
*Понудата не важи за празници (02.08 и 28.08).

Недалеку од центарот на Вевчани во новоградба со традиционален стил се наоѓа ресторан кој работи во склоп со Апартмани ресторан Шутиноски.
Апартманите Шутиноски ви нудат комплетни услови за одличен престој во Вевчани. Во ненаметлив спој со својата околина апартмани Шутиноски ви нудат спој со модерното и рустикалното.
Располагаат со сместувачки капацитет од 10 луѓе. Има 4 двокреветни соби со посебно WC, и голем апартман со дневна, спална и кујна од 75 м2 каде може да се сместат макс. 5 лица.

Апартманите се наоѓаат на 60 метри од центарот на Вевчани и претставува одлично место за ноќевање, одмор и релаксација.

Појаснување:

- Задолжителна е претодхна резервација на термин на тел. 078 439 829 / admin@kupinapopust.mk

- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате ваучерот.

- За оваа понуда не е потребно да го имате ваучерот испечатен. Доволно е да го прикажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани
078 388 992

 Потребно е претходно закажување.

Недалеку од центарот на Вевчани во новоградба со традиционален стил се наоѓа ресторан кој работи во склоп со Апартмани ресторан Шутиноски.
Ресторанот може да угости 50 гости во внатрешниот дел и терасата.
Уживајте на еден поинаков начин, уживајте во природа доживувајќи ја традицијата.

Апартманите ресторан Шутиноски ви нудат комплетни услови за одличен престој во Вевчани.
Во ненаметлив спој со својата околина апартмани Шутиноски ви нудат спој со модерното и рустикалното.
Располагаат со сместувачки капацитет од 10 луѓе.
Има 4 двокреветни соби со посебно WC, и голем апартман со дневна, спална и кујна од 75 м2 каде може да се сместат макс. 5 лица.
Апартманите се наоѓаат на 60 метри од центарот на Вевчани и претставува одлично место за ноќевање, одмор и релаксација.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“ - 51%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ - 66%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање...
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интензивна хидратација после сончање - 71%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интен...
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
рН минус 10л
OnlineShopping Mk
рН минус 10л
Уште 4 дена и 13 ч.
 
рН минус 1л
OnlineShopping Mk
рН минус 1л
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Активен кислород 1кг
OnlineShopping Mk
Активен кислород 1кг
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Алгицид 10л
OnlineShopping Mk
Алгицид 10л
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Алгицид
OnlineShopping Mk
Алгицид
Уште 4 дена и 13 ч.
 
- 44%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT - 40%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 4 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 4 дена и 13 ч.