До 43% попуст за ноќевање за 2 лица со појадок за денови по избор од понеделник до четврток или сабота и недела во период од 01.10 - 30.11.2019 год. во Пансиони ресторан „Кутмичевица“ - Вевчани


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2000 ден.
    • Попуст 43%
    • Заштедуваш 850 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.10.2019  до  31.12.2019 
*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 Ноќевање за 2 лица со појадок за денови од понеделник до четврток - 1150 ден.
 Ноќевање за 2 лица со појадок за деновите сабота и недела - 1600 ден.
Појаснување:
 Понудата е за 1 ноќевање за 2 лица за денови по избор во период од 01.10 - 30.11.2019 год.
 Купонот може да се користи веднаш!

Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон или на Viber на 070/ 249 197 или на e-mail: kutmicevica@yahoo.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот
- Купонот го препраќате на е-mail на пансионот или на Viber како доказ дека сте платиле и со тоа собата е резервиранаНе е потребно да го имате купонот испечатен. Доволно е да го прикажете до Вашиот мобилен или таблет.


Вевчани бб
Покажи ми го патот
тел:
070/ 249 197
е-mail:
kutmicevica@yahoo.com
Facebook

Потребна е претходна резервација на тел. 070/ 249 197 или на е-маил kutmicevica@yahoo.com

Пансион „Кутмичевица“ - Вевчани

„Кутмичевица“ кој се наоѓа на прекрасна локација во с. Вевчани – Република Македонија, опкружен со прекрасна природа, убав и чист воздух, уредени патеки за прошетка и рекреација и уште многу други убавини. Во нашиот Ресторан можете да уживате во убавиот амбиент и убавите специјалитети приготвени на традиционален македонски начин и сервирани во традиционален прибор за јадење. Ако досега не сте го посетиле Вевчани и неговите неисцрпни убавини сторете го тоа колку можете побргу бидејки ви ветуваме пријатен помин. Можете да не контактирате на нашите телефонски броеви или преку емаил за резервација на соба или за било какво прашање. Со задоволство го очекуваме вашиот контакт и вашата посета кај нас.
Ресторанот Кутмичевица располага и со соби за сместување, со прекрасен амбиент и прекрасен поглед кон широка панорама од природна убавина.

Во Ресторанот КУТМИЧЕВИЦА можете да уживате во големиот асортиман на прекрасни јадења, приготвени на традиционален начин и послужени во традиционален македонски прибор за јадење.

Единствено во Вевчани можете да уживате во недопрената природна убавина и познатите вевчански извори.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Депилација на цело тело со топол восок (раце, нозе, пазуви, интима и надусници) + педикир со гел лак - 50%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Депилација на цело тело со топол восок (раце, нозе, пазуви, интим...
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Пакет од 4 третмани за слабеење - 1 кавитација, 1 ултра, 1 мадеро масажа и 1 антицелулитна масажа - 59%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 4 третмани за слабеење - 1 кавитација, 1 ултра, 1 мадеро...
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Влошки од мемори пена - 67%
NikMit
Влошки од мемори пена
Уште 2 дена и 3 ч.
 2 Купувачи
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite - 70%
NikMit
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite
Уште 2 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Чорапи против проширени вени - Zip Sox - 70%
NikMit
Чорапи против проширени вени - Zip Sox
Уште 2 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Перниче за патување - Bestway
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Перниче за патување - Bestway
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Ножна пумпа
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Ножна пумпа
Уште 2 дена и 3 ч.
 
GRUNDIG VCH3610 - мини правосмукалка
Kupinapopust.mk - нас.Центар
GRUNDIG VCH3610 - мини правосмукалка
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Ламба за во автомобил
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Ламба за во автомобил
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Хидраулична дигалка - крокодилка
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Хидраулична дигалка - крокодилка
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Слушалки - TREQA EP-712
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Слушалки - TREQA EP-712
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Advanced FHD - камера за во автомобил
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Advanced FHD - камера за во автомобил
Уште 2 дена и 3 ч.
 
New Tech - камера за во автомобил
Kupinapopust.mk - нас.Центар
New Tech - камера за во автомобил
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Воздушен компресор DC12V
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Воздушен компресор DC12V
Уште 2 дена и 3 ч.