До 43% попуст за ноќевање за 2 лица со појадок за денови по избор од понеделник до четврток или сабота и недела во период од 01.10 - 30.11.2019 год. во Пансиони ресторан „Кутмичевица“ - Вевчани


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Купи за 150 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2000 ден.
    • Попуст 43%
    • Заштедуваш 850 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.10.2019  до  30.11.2019 
*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 Ноќевање за 2 лица со појадок за денови од понеделник до четврток - 1150 ден.
 Ноќевање за 2 лица со појадок за деновите сабота и недела - 1600 ден.
Појаснување:
 Понудата е за 1 ноќевање за 2 лица за денови по избор во период од 01.10 - 30.11.2019 год.
 Купонот може да се користи веднаш!

Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон или на Viber на 070/ 249 197 или на e-mail: kutmicevica@yahoo.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот
- Купонот го препраќате на е-mail на пансионот или на Viber како доказ дека сте платиле и со тоа собата е резервиранаНе е потребно да го имате купонот испечатен. Доволно е да го прикажете до Вашиот мобилен или таблет.


Вевчани бб
Покажи ми го патот
тел:
070/ 249 197
е-mail:
kutmicevica@yahoo.com
Facebook

Потребна е претходна резервација на тел. 070/ 249 197 или на е-маил kutmicevica@yahoo.com

Пансион „Кутмичевица“ - Вевчани

„Кутмичевица“ кој се наоѓа на прекрасна локација во с. Вевчани – Република Македонија, опкружен со прекрасна природа, убав и чист воздух, уредени патеки за прошетка и рекреација и уште многу други убавини. Во нашиот Ресторан можете да уживате во убавиот амбиент и убавите специјалитети приготвени на традиционален македонски начин и сервирани во традиционален прибор за јадење. Ако досега не сте го посетиле Вевчани и неговите неисцрпни убавини сторете го тоа колку можете побргу бидејки ви ветуваме пријатен помин. Можете да не контактирате на нашите телефонски броеви или преку емаил за резервација на соба или за било какво прашање. Со задоволство го очекуваме вашиот контакт и вашата посета кај нас.
Ресторанот Кутмичевица располага и со соби за сместување, со прекрасен амбиент и прекрасен поглед кон широка панорама од природна убавина.

Во Ресторанот КУТМИЧЕВИЦА можете да уживате во големиот асортиман на прекрасни јадења, приготвени на традиционален начин и послужени во традиционален македонски прибор за јадење.

Единствено во Вевчани можете да уживате во недопрената природна убавина и познатите вевчански извори.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок / Термини - 01.11 - 31.03.2020 год.
Хотел „Green Life Ski & SPA Resort 4*“ - Банско
Ноќевање со појадок / Термини - 01.11 - 31.03.2020 год.
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Ноќевање во Банско / Термини - 13.12 - 08.04.2020 год.
Хотел „Saint George Palace 4*“ - Банско
Ноќевање во Банско / Термини - 13.12 - 08.04.2020 год.
Уште 3 дена и 16 ч.
 
30% попуст на целото мени за храна
Ресторан „Малешевски мерак“ - Нас. Центар
30% попуст на целото мени за храна
Уште 3 дена и 16 ч.
 5 Купувачи
Ноќевање за 2 лица / Термин - 03.10 - 22.12.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Ноќевање за 2 лица / Термин - 03.10 - 22.12.2019 год. 
Уште 2 дена и 20 ч.
 
11-ти и 23-ти Октомври / Термини - 11.10 - 13.10 или 23.10 - 27.10.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
11-ти и 23-ти Октомври / Термини - 11.10 - 13.10 или 23.10 - 27.1...
Уште 3 дена и 16 ч.
 6 Купувачи
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 2 дена и 20 ч.
 
2 или 3 ноќевања + СПА / Термин - 18.09 - 31.10.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
2 или 3 ноќевања + СПА / Термин - 18.09 - 31.10.2019 год.
Уште 3 дена и 16 ч.
 8 Купувачи
Ноќевање за 1 лице со појадок, појадок и вечера или All Inclusive во студио или апартман со една спална + СПА / Термини - 01.09 - 19.12.2019 год. 
Хотел „3 Планини“ Разлог
Ноќевање за 1 лице со појадок, појадок и вечера или All Inclusive...
Уште 2 дена и 20 ч.
 12 Купувачи
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 74%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 2 дена и 20 ч.
 11 Купувачи
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 ил...
Уште 2 дена и 20 ч.