За комплетна релаксација на чист планински воздух! До 21% попуст за ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица во Вила и апартмани „Природа“ - Берово во период од 22.08 - 15.11.2019 год.


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Купи за 100 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1400 ден.
  • Попуст 21%
  • Заштедуваш 300 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  22.08.2019  до  30.09.2019 

*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:

 Ноќевање во апартман за 2 лица - 1100 ден.
 Ноќевање во апартман за 3 лица - 1650 ден.
 Ноќевање во апартман за 4 лица - 2200 ден.
 Ноќевање во вила за 6 лица - 2750 ден.
Појаснување:
 Попустот се однесува за наем на целиот апартман или вила.
 Понудата е валидна во период од 22.08 - 15.11.2019 год.
 Капацитет на апартманите и вилата:
- Апартман за 2 лица - 
брачен кревет, смарт ТВ, WC, кујна, мини трпезарија и балкон
- Апартман за 3 лица - брачен кревет, единечен кревет, смарт ТВ, WC, кујна, мини трпезарија и балкон
- Апартман за 4 лица - 2 соби. Во едната соба има брачен кревет, а во другата соба има брачен кревет и додаток кујна со трпезарија и балкон, смарт ТВ, и WC со мало предсобје.
- Вила за 6 лица - 3 соби, дневен престој со кујна и трпезарија и WC
 Во дворот на апартманите има објект кој што е наменет за играње на мали деца надвор од опасност и објект кој што е наменет за правење скара на жар и печење на разни јадења според традициите во фурна.
 Сите апапртмани имааат поглед кон зеленило и располагаат со бесплатен WiFi
 Во партнерство со Ресторан „Болеро“ гостите може да добијат кетеринг или нарачка на специјлитет по избор за доручек, ручек или вечера.

Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
• Пред да го купите купонот, потребно е да се јавите во апартманите на тел. 078/ 810 141 или да испратите е-маил на dejan.cicakovski@yahoo.com за да се информирате за достапноста на апартманите / вилата
- По потврдната информација дека има слободен апартман / вила во рок од 24 часа го купувате купонот
- Купонот го испраќате на е-mail на апартманите како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во апартманите / вилата потребно е да го прикажете купонот од Вашиот мобилен телефон или таблет. Не е потребно печатење на истиот.


Беровско езеро
Берово
Покажи ми го патот
тел. 
078/ 810 141
е-маил
dejan.cicakovski@yahoo.com
Facebook

• Задолжителна е претходна резервација на термин на тел. 078/ 810 141

Вила и Апартмани „Природа“ - Берово - се наоѓа покрај Беровското Езеро, и своето име го носи по самата местоположба на вилата, која преставува вистинска природна убавина на чист и планински воздух.
Капацитетот на целиот објект е  25 легла:
- Вила 6 легла
- Апартмани 19 легла
Секој апартман располага со сопствен влез, кујна, посебен тоалет, мини трпезарија, спална соба и балкон тераса.
Слободно паркинг место е обезбедено за сите гости. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 1 ден и 6 ч.
 
Акумулаторски ножици за трева
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Акумулаторски ножици за трева
Уште 1 ден и 6 ч.
 1 Купувач
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel
Уште 1 ден и 6 ч.
 
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик
Уште 1 ден и 6 ч.
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 74%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 1 ден и 6 ч.
 6 Купувачи
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 ил...
Уште 1 ден и 6 ч.
 
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Уште 1 ден и 6 ч.
 2 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 1 ден и 6 ч.
 2 Купувачи
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 1 ден и 6 ч.
 1 Купувач