Вевчанска убавина! Ноќевање или ноќевање со појадок за 2 лица во двокреветна соба во Пансион „Премиер“ - Вевчани


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1200 ден.
    • Попуст 18%
    • Заштедуваш 210 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.08.2018  до  31.10.2018 

 1 ноќевање за 2 лица - 990 ден.
 1 ноќевање за 2 лица со вклучен појадок - 1300 ден.

Појаснување:
 Понудата е за 1 ноќевање за 2 лица со или без појадок.
 Понудата е валидна за период од 16.08 - 30.09.2018 год.

Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Попустот е валиден при минимум 2 остварени ноќевања.
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 070/ 261 199 или на е-маил pansionspremier@yahoo.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од неколку часа го купувате ваучерот.
- Ваучерот го испраќате на е-mail на пансионот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во пансионот потребно е да прикажете испечатени ваучери кои претходно сте испратиле на e-mail на пансионот.

Вевчани
Покажи ми го патот
тел: 070/ 261 199
е-маил
pansionpremier@yahoo.com
Facebook

• Задолжителна е претходна резервација на тел: 070/ 261 199 или на е-маил pansionpremier@yahoo.com

Пансион „Премиер“ - Вевчани - е најубавиот сместувачки објект во Вевчани, лоциран  во самиот центарот на населбата,oпремен и уреден  по најновите угостителски стандарди, во современ стил.

Располага со 9  преубави двокреветни соби, со прекрасен поглед кон центарот и целата населба и околината, (осум од нив со балкон, една без балкон), опремени со комплет тоалет со туш кабина, клима уред, тв,интернет, а во четири од нив има и помошно легло (фотелја со развлекување).

Исто така двете соби на првиот спрат имаат заедничка просторија за дневен престој опремена со ТВ, кујна и тоалет, која по потреба може да функционира и како десетта соба или пак сето тоа заедно како еден апартман.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Масажа на стапала со пилинг
- 42%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Масажа на стапала со пилинг
Уште 8 дена и 15 ч.
 
Медицинска масажа на грб со ароматични масла - 55%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Медицинска масажа на грб со ароматични масла
Уште 8 дена и 15 ч.
 
Релакс масажа на цело тело - 32%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на цело тело
Уште 8 дена и 15 ч.
 
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избор - 63%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Тандем релакс масажа на ЦЕЛО тело со ароматични масла по ваш избо...
Уште 8 дена и 15 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 20 ч. 2 мин.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 20 ч. 2 мин.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Уште 20 ч. 2 мин.
 
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Уште 20 ч. 2 мин.
 
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год. - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год.
Уште 20 ч. 2 мин.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.  - 47%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. 
Уште 20 ч. 2 мин.