Вевчанска убавина! Ноќевање или ноќевање со појадок за 2 лица во двокреветна соба во Пансион „Премиер“ - Вевчани


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Купи за 990 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1200 ден.
    • Попуст 18%
    • Заштедуваш 210 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.08.2018  до  30.09.2018 

 1 ноќевање за 2 лица - 990 ден.
 1 ноќевање за 2 лица со вклучен појадок - 1300 ден.

Појаснување:
 Понудата е за 1 ноќевање за 2 лица со или без појадок.
 Понудата е валидна за период од 16.08 - 30.09.2018 год.

Процедурата за купување на ваучер е следнава:
 Попустот е валиден при минимум 2 остварени ноќевања.
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 070/ 261 199 или на е-маил pansionspremier@yahoo.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од неколку часа го купувате ваучерот.
- Ваучерот го испраќате на е-mail на пансионот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во пансионот потребно е да прикажете испечатени ваучери кои претходно сте испратиле на e-mail на пансионот.

Вевчани
Покажи ми го патот
тел: 070/ 261 199
е-маил
pansionpremier@yahoo.com
Facebook

• Задолжителна е претходна резервација на тел: 070/ 261 199 или на е-маил pansionpremier@yahoo.com

Пансион „Премиер“ - Вевчани - е најубавиот сместувачки објект во Вевчани, лоциран  во самиот центарот на населбата,oпремен и уреден  по најновите угостителски стандарди, во современ стил.

Располага со 9  преубави двокреветни соби, со прекрасен поглед кон центарот и целата населба и околината, (осум од нив со балкон, една без балкон), опремени со комплет тоалет со туш кабина, клима уред, тв,интернет, а во четири од нив има и помошно легло (фотелја со развлекување).

Исто така двете соби на првиот спрат имаат заедничка просторија за дневен престој опремена со ТВ, кујна и тоалет, која по потреба може да функционира и како десетта соба или пак сето тоа заедно како еден апартман.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Фит КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни - 50%
Спортски боречки клуб Капуера - Дебар Маало
Фит КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни
Уште 2 дена и 4 ч.
 
Сет за чистење LCD екрани - 35%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Сет за чистење LCD екрани
Уште 2 дена и 5 ч.
 
Селфи стик со вградено Bluetooth далечинско - 42%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Селфи стик со вградено Bluetooth далечинско
Уште 2 дена и 4 ч.
 
USB кабел за Samsung S6/S7/Edge во бела боја - 58%
Мега Мобил, нас. Аеродром
USB кабел за Samsung S6/S7/Edge во бела боја
Уште 2 дена и 5 ч.
 
Метален USB кабел за iPhone  - 40%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Метален USB кабел за iPhone 
Уште 2 дена и 4 ч.
 
 Понуда за мажи - Шишање, миење и фенирање - 56%
Мое студио „Дадар“ - Центар
 Понуда за мажи - Шишање, миење и фенирање
Уште 2 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 2 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж) - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 2 дена и 4 ч.
 3 Купувачи
23-ти Октомври во Букурешт и мистичната Трансилванија
Туристичка агенција „STAFF“
23-ти Октомври во Букурешт и мистичната Трансилванија
Уште 2 дена и 4 ч.
 11 Купувачи
Циклонска правосмукалка со 1 година гаранција
„Унимакс дат“ - ТЦ Бисер, Аеродром
Циклонска правосмукалка со 1 година гаранција
Уште 2 дена и 5 ч.
 1 Купувач
USB кабел LDNIO LC84 iPhone/Micro 2.1A во бела боја - 50%
Мега Мобил, нас. Аеродром
USB кабел LDNIO LC84 iPhone/Micro 2.1A во бела боја
Уште 35 дена и 6 ч.
 
Micro USB кабел LDNIO LS01  - 50%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Micro USB кабел LDNIO LS01 
Уште 2 дена и 5 ч.
 
2 во 1 USB кабел LDNIO LC86 iPhone/Micro - 50%
Мега Мобил, нас. Аеродром
2 во 1 USB кабел LDNIO LC86 iPhone/Micro
Уште 2 дена и 4 ч.
 
USB кабел Teracell во модел по избор - 50%
Мега Мобил, нас. Аеродром
USB кабел Teracell во модел по избор
Уште 2 дена и 5 ч.
 
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Tрпезариска маса MELLTORP
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Tрпезариска маса MELLTORP
Уште 2 дена и 3 ч.
 14 Купувачи