350 ден. за автобуски превоз за едно лице на релација Скопје - Попова Шапка - Скопје секоја сабота и недела во месеците Јануари, Февруари и Март заедно со Т.А „Vista Turs“

Со купување на овој ваучер добивате 2 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.01.2020  до  29.03.2020 

Добивате:
 Еднодневно патување
 Автобуски превоз за едно лице на релација Скопје - Попова Шапка - Скопје
 Термини секоја сабота и недела во месеците Јануари, Февруари и Март
Појаснување:
 Ваучерот може да се искористи секоја сабота и недела во месеците Јануари, Февруари и Март - 11.01 - 29.03.2020 год.
Програма на патувањето:
 Поаѓање од Скопје: 07:30 часот од паркингот на ВИП хотел спроти саем
 Околу 9:00 часот пристигнување на падините на Попова Шапка. 
 До 15:30 часот време за целодневно уживање во убавините на Попова Шапка. Можност за скијање, санкање, скијачко трчање како и индивидуално и фамилијарно шетање по преубавите планински предели. Оставете малку од времето за посета на неколкуте ресторани и кафитерии за дегустација на добро познатиот планински чај како и некој од специјалитетите на рестораните. По собирање на групата во 16:00 часот поаѓаме назад кон Скопје.  
 Поаѓање од Шапка: 16:00 часот
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
• Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил - admin@kupinapopust.mk за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно пишете ни на емаил - admin@kupinapopust.mk Име и Презиме, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк

WEB

 Пред купувањето на ваучерот пишете на е-маил admin@kupinapopust.mk
 Доколку поради било која причина, патувањата или турите се откажат или не се реализираат, ќе добиете комплетно рефундирање на уплатените средства!

T.A Vista TursМоже да ве интересираат и следниве понуди:

1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА / Термин - 07.07 - 31.08.2020 год. - 54%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА / Термин - 07.07 -...
Уште 8 дена и 15 ч.
 
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет - 33%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Mасажер за грб JOCCA - 35%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Mасажер за грб JOCCA
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Електрична четка за заби - 50%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Тример за отсранување на влакна - 63%
NikMit
Тример за отсранување на влакна
Уште 1 ден и 15 ч.
 2 Купувачи
Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 1 ден и 15 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 1 ден и 15 ч.
 1 Купувач
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 1 ден и 15 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 1 ден и 15 ч.
 1 Купувач