Со купон од 100 денари и соодветна доплата добивате 1 ноќевање за 2 лица во прекрасните соби/студија/апартмани Хестиа, Берово!!!

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  31.08.2017  до  01.11.2017 

Добивате:
• Со купон од 100 ден. и 
соодветна доплата добивате 1 ноќевање за 2 лица во прекрасните соби, студија или апартмани:
Од недела до петок:
 Двокреветна соба - доплата на лице место 850 денари (редовна цена 1050 денари)
 Студио - доплата на лице место 1.050 денари (редовна цена 1250 денари)
 Апартман - доплата на лице место 1.250 денари (редовна цена 1500 денари)
Од петок до недела (викенд):
 Двокреветна соба - доплата на лице место 950 денари (редовна цена 1150 денари)
 Студио - доплата на лице место 1.150 денари (редовна цена 1350 денари)
 Апартман - доплата на лице место 1.350 денари (редовна цена 1600 денари)
 За трето возрасно лице над 14 години (во студио и апартман) се доплатува 200 денари (редовна цена 300 денари).
Апартманите Хестиа располагаат со:
 Греење: (Парно)
 Двор: (Скара; паркинг простор; детско катче)
 Бања: (Секоја соба има сопствена бања со WC)
 Кујна: (Секоја соба има сопствена кујна)
 Фрижидер: (Секоја соба има фрижидер)
 Интернет: Wi-Fi
• Супер одмор во прекрасното Берово!

Појаснување:
 Попустот е валиден при минимум 2 остварени ноќевања.
 Еден купон важи за едно ноќевање за соодветен број на лица.
Процедурата за купување на купон е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 0
75 346 321 или на e-mail: hestia@berovohestia.mk
• По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купон.
 Купонот го препраќате на е-mail на апартманите како доказ дека сте платиле и со тоа собата е резервирана. При пристигнување во апартманите потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на апартманите.Беровско Езеро, Берово
Македонија
Тел: 075 346 321, 070 206 615
e-mail: 
hestia@berovohestia.mk

 Задолжителна е претходна резервација на телефоните 075 346 321 или 070 206 615


ХЕСТИА АПАРТМАНИ БЕРОВО
На само 7 км. од Берово, на месноста наречена Лаки, на регионалниот пат Р-527 -Кочани-Виница-Берово-Клепало (граничен премин), се наоѓа Беровско езеро. Возејќи се по патот, со првото здогледување на Беровското езеро, на само 50 метри, од вашата лева страна се наоѓаат Берово Хестиа апартманите кои се изградени 2012 година. Објектот располага со 3 апартмани (4 возрасни), 2 студија (3 возрасни или 2 возрасни и 2 деца) и 2 соби (2 возрасни). Секоја од собите е комплетно луксузно опремена, со сопствена тераса за релаксирачки одмор, WC, ТВ, минибар и Wi-Fi. Апартманите и студијата се опремени со чајна кујна, а на располагање е и заедничка просторија-ресторан со кујна опремена со шпорет со рерна, фрижидер и машина за перење на садови.
За децата е обезбедено посебно катче во кое можат безбедно да си играат додека возрасните уживаат во дружењето и консумирањето на вкусните традиционални малешевски специјалитети, скара и готвени јадења, поткрепени со малешевска сливова ракија.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 5 ч. 20 мин.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 5 ч. 20 мин.
 1 Купувач
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Библиотека сонома - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека сонома
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Метално биро бело - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро бело
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Метално биро црно - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро црно
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Метално биро со полици кафеаво - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици кафеаво
Уште 5 ч. 20 мин.
 
Метално биро со полици црно - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици црно
Уште 5 ч. 20 мин.