LAST MINUTE! 20% попуст за 7 ноќевања со појадок и вечера во двокреветна соба, бунгалов или фамилијарна соба во хотел „Coral Blue Beach“ - Геракини со цени почнувајќи од 21.080 ден. (340 евра) во период од 03.07 - 10.07.2022 год.

Со купување на овој ваучер добивате 178 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Симнато од 26350 ден.
  • Попуст 20%
  • Заштедуваш 5270 ден.
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  03.07.2022  до  10.07.2022 
Добивате:
• 7 ноќевања
• Вклучени појадок и вечера
 • • Користење на клима уред
 • • Интернет на бар на плажа и во лоби на хотелот
 • • Паркинг (во согласност со слободни места во моментот)
• Сместување:
- Двокреветна соба: Брачен лежај или две одвоени легла (едно до друго) - максимум сместување 2 возрасни и 1 дете до 12 години на дополнително легло
- Бунгалов: брачен лежај или две одвоени легла и кревет на спрат или едно дополнително легло - максимум сместување 2 возрасни + 2 деца (0 - 11.99) или 3 возрасни
- Фамилијарна соба: Брачен лежај или одовоени кревети и кревет на спрат - максимум сместување 2 возрасни + 2 деца (0 - 11.99 години) или 3 возрасни. Тип на дополнително легло: На расклопување
• Сите соби се опремени со клима уред, телевизор (локални ТВ канали, телефон, 
Wi - Fi интернет (со доплата), фрижидер / мини бар, сеф, фен за коса, купатило со туш, балкон или тераса. Постелнината, перниците и бројот на крпи во собата е во согласност со бројот на легла во истата.
• Чистење на собитеСогласно нови протоколи за Covid-19 за кои информација може да се добие на рецепција.
Појаснување:
• Термини и цени за наем на двокреветна соба:
03.07 - 10.07.2022 - 21.080 ден. (340 евра)
• Термини и цени за наем на бунгалов:
03.07 - 10.07.2022 - 22.072 ден. (356 евра)  2 деца до 12 г. БЕСПЛАТНО
• Термини и цени за наем на фамилијарна соба:
03.07 - 10.07.2022 - 28.520 ден. (460 евра) 2 деца до 12 г. БЕСПЛАТНО
 • • Доплата за превоз Македонија - Грција - Македонија:

  Скопје 40 

  Битола 35 

  Време на поаѓање превоз од Скопје за Халкидики (секоја Недела)

  Време на поаѓање превоз од Битола за Халкидики (секоја Недела):

  Велес 40 

  Прилеп 35 

  • 03:40 h Штип (паркинг пред пошта) - Трансфер до Велес

  • 04:00 h Битола ( Пред спортска Сала )

  Штип 40 

  Струга 40 

  • 05:00 h Струмица ( бензинска пумпа Макпетрол нов кружен тек) - Трансфер до Смоквица

  • 03:15 h Прилеп (бензинска пумпа Салида) - Трансфер до Битола

  Радовиш 40 

  Охрид 40 

  • 04:00 h Скопје (Дрводекор)

  • 02.15 h Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола

  Струмица 40 

  Кичево 45 

  • 04:30 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија)

  • 02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) - Трансфер до Битола

  Неготино 40 

  Ресен 35 

  • 05:00 h Неготино (бензинска пумпа, Неготино)

  • 02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) - Трансфер до Битола

  Смоквица 40 

   

  • 05:40 Смоквица

  •03.15 h Ресен (спроти автобуска станица) - Трансфер до Битола

  Граничен премин Богородица 40 €

   

  • 06:00 h Граничен премин(бензинска пумпа Шимов)

   

  Превозот оди на релација Скопје - Геракини - Неа Потидеа - Калитеа - Полихроно - Ханиоти - Пефкохори

  • Релациите наведени како трансфер се реализираат со патнички возила или комбe.

  • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да минува автобус.

  • Во Неа Потидеа автобусот застанува на станицата на главниот пат веднаш до Lemoni Bakery и од таму патниците имаат организиран превоз до хотелот Potidea Golden Beach 

  • Релациите наведени како трансфер се реализираат со патнички возила или комбe.

  • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да минува автобус.

  • Во Неа Потидеа автобусот застанува на станицата на главниот пат веднаш до Lemoni Bakery и од таму патниците имаат организиран превоз до хотелот Potidea Golden Beach
  Важни напомени за хотелот:
   При користење на лежалки и чадори на плажа строго е забрането консумирање на храна и пијалоци купени надвор од хотелот / барот на плажа. Истите се достапни и можат да се купат во барот на плажата.
   Во сите соби има можност за детско креветче (baby cot) - 5 евра на ноќ - со претходно барање од клиентите и одобрување од страна на хотелот

   Хотел „Coral Blue Beach“ - Неа Мондања - Локацијата, песочната плажа, уредувањето на околината и објектите, бистрата и плитка вода се причината што хотелот е погоден за одмор за било која возрасна група, од најмали до најстари. За фамилиите со мали деца. Ако го посакувате одморот од соништата “со деца а одморени”, Coral Blue Beach е вистинскиот избор за вас. Приватна песочна плажа. За секоја соба 1 чадор и 2 лежалки на плажа со минимум нарачка од 5 евра

  Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
   Пред да го купите ваучерот, Ве молиме пишете ни на емаил - admin@kupinapopust.mk или контактирајте не на 078 439 829 за да проверите дали има слободни места за посакуваниот термин. 
  - Откако ќе Ви потврдиме дека има слободни место, ви праќаме линк за купување на ваучерот. По купувањето ни испраќате на нашиот е-маил - admin@kupinapopust.mk Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 6 дена и 17 ч.