ULTRA LAST MINUTE понуди! Летувајте во Грција по најдобри цени!


Опции:
Превземи купон
  • Преостанато време
  • 53 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  20.07.2019  до  31.08.2019 

Ги следиме сите Ultra last minute понуди за хотели и апартмани на Халкидики ( прв и втор крак ), островот Евиа и Тасос, Олимпик бич, Крф и Кефалонија

Како да искористите добра понуда:

 Пратете ни ваше барање на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака „Ultra Last Minute" и наведете ја вашата посакувана дестинација, датум на патување, како и бројот на лица. Ние ќе ја најдеме најдобрата можна понуда и истата ќе ви ја испратиме. 
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на аранжманите. 


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15.11.2019 год. - 21%
Вила и апартмани „Природа“ - Берово
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15....
Уште 5 дена и 10 ч.
 
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.2019 год. - 27%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.20...
Уште 5 дена и 10 ч.
 
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 5 дена и 10 ч.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 5 дена и 10 ч.
 29/50 Купувачи