10 дена / 9 ноќевања за 1 лице во Хотел „Михаела“ - Порос, Кефалонија + автобуски превоз во период од 25.07 - 04.08 или 03.08 - 13.08.2019 год. заедно со Т.А „Травити“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 104 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  25.07.2019  до  30.09.2019 

• 10 дена / 9 ноќевања за 1 лице во Хотел „Михаела“ - Порос, Кефалонија + автобуски превоз / Термин - 25.07 - 04.08.2019 год. - 12.338 ден. (199 евра)
• 10 дена / 9 ноќевања за 1 лице во Хотел „Михаела“ - Порос, Кефалонија + автобуски превоз / Термин - 03.08 - 13.08.2019 год. - 14.818 ден. (239 евра)

Појаснување:
 Понудата е по лице во период од 25.07 - 04.08 или 03.08 - 13.08.2019 год.
• Поаѓање на 25.07 и 03.08.2019 год. во 18:00 часот од пред Дрво Декор
• Кефалонија е остров со чудесни пејзажи, преубави плажи, симпатични места, љубезни домаќини, остров на мирот и спокојот, кое ќе ве натера повторно да го посетите!
 7 дневна програма која не се пропушта:
- 1 ден - Плажа Миртос - која е заштитен знак на островот и 12 пати е прогласувана за најубава плажа во Грција.
- 2 ден - Плажа Антисамос - е втората плажа по убавина каде белиот песок и ситните бели камчиња ја прават волшебна.
- 3 ден - Плажа Скала - кристално чиста вода, вегетација која расте речиси на плажата која е долга преку 3км.
- 4 ден - Крстарење до Островот Закинтос - остров кој ќе ве воодушеви со прекрасното тиркизно море.
- 5 ден - Главниот град на Кефалонија – Аргостоли кој е сместен на едниот крај од  заливот.
- 6 ден - Етно Тура
- 7 ден - Вечерен излет во Скала
Доплати: 
• Патничко осигурување за деновите за престој - Патничкото осигурување може да го извадите сами или да го добиете со 10% попуст на следниов линк: Еуролинк online патничко осигурување
• Користење на клима уредот не е вклучен во цената, истото се доплаќа во хотелот!
• Хотел Михаела располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат клима (доплата на лице место) мини фрижидер и Wi-Fi.
• Хотелот се наоѓа на 600 метри од центарот на градот и на 250 метри од плажа.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме јавете се на еден од тел. броеви 078/ 257 894; 078/ 257 892; 077/ 862 135 или 02/ 3 101 482 или пишете на е-маил ta_traviti@yahoo.com за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно се јавувате во агенцијата на еден од горенаведените броеви или им пишувате на е-маил Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.

Ул. Орце Николов бр.105
Скопје
Покажи ми го патот
тел.
078/ 257 894
078/ 257 892
077/ 862 135
02/ 3 101 482
е-маил
ta_traviti@yahoo.com
Раб. време
пон - пет - 09:00 - 20:00
саб - 10:00 - 15:00
Facebook
WEB

• Пред купување на ваучерот ЗАДОЛЖИТЕЛНА е претходна резервација на 078/ 257 894078/ 257 892077/ 862 135 или 02/ 3 101 482 или на е-маил ta_traviti@yahoo.com

Т.А „Травити“ - Од пред неколку години, интернетот го смени планирањето во патувањата засекогаш. Технологијата ги направи чекорите при планирањето полесни од било кога. Потребна Ви е цена? Click. Потребна Ви е друга дестинација? Click. Но што потоа?

Ние во Травити веруваме дека најубавите искуства ветуваат многу повеќе од она што може да се добие од било која online алатка. Со технологијата ќе поминеме побрзо низ процесот на резервација, но постојат детали кои можат да се добијат и почувстуваат само и единствено преку вистинска човечка интеракција. Во Травити, ние ја комбинираме леснотијата од користењето на онлајн алатките со елементи на човечки труд, експертиза, подршка и вредности, а тоа носи поврзаност со местата, луѓето и културата на подлабоко, лично ниво.

Секој наш клиент е во исто време и наш пријател. Травити на својот пријател му нуди целосни детали за дестинацијата и потоа Вие одбирате занимливости од Ваш личен интерес. Зошто да пребарувате со часови по интернет за да дознаете што се нуди посакуваната дестинација кога ние сме тука за Вас?

Затоа што секое патување е Ваше лично искуство кое ние ќе Ви овозможиме да го почувствувате со неговиот најавтентичен вкус.

И запамтете, секое патување кое го посакувате е можно да го остварите.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Валентајн во Истанбул / Термин - 13.02 - 16.02.2020 год.
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Валентајн во Истанбул / Термин - 13.02 - 16.02.2020 год.
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.02 - 28.02.2020 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.02 - 28.02.2020 год.
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Попуст на првата месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца од 6 - 8 год. - 32%
Училиште за уметност „Galeria KOTI“ - Карпош 1
Попуст на првата месечна членарина за курс по цртање, сликање, ке...
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.02 - 13.02.2020 год. - 41%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.02 - 13.02.2020 год.
Уште 5 дена и 11 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 31.03.2020 год. - 41%
Хотел „Sunrise Park&Spa Complex“, Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 31.03.2020 год.
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 22.02; 22.02 - 09.03 и 10.03 - 31.03.2020 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 22.02; 22.02 - 0...
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 5 дена и 11 ч.
 6 Купувачи
Smart Watch R11 Black
Мега Мобил, нас. Аеродром
Smart Watch R11 Black
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Детски Smart Watch G900A Blue
Мега Мобил, нас. Аеродром
Детски Smart Watch G900A Blue
Уште 5 дена и 11 ч.
 
Stolz - крем против дамки од 50ml
“Green Master“ Македонија
Stolz - крем против дамки од 50ml
Уште 5 дена и 11 ч.
 
2 или 3 ноќевања со појадок и вечера или All Inclusive Light - Термин - 26.01 - 31.03.2020 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
2 или 3 ноќевања со појадок и вечера или All Inclusive Light - Те...
Уште 5 дена и 11 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 09.01 - 15.02.2020 год. - 49%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 09.01 - 15.02.2020...
Уште 5 дена и 11 ч.
 9 Купувачи