Само 3410 ден. за 1 ноќевање за двокреветна соба за двајца со појадок во "Core Hotel"- Polihrono, Kassandra

Со купување на овој ваучер добивате 44 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.06.2019  до  31.08.2019 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО пишете ни на admin@kupinapopust.mk или на вибер - 078 439 829 за да ве информираме околу достапноста на собите. 
Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата истиот ден по потврдата од наша страна дека има слободно соба. 

Добивате:
Двокреветна соба за двајца со појадок
• Со фрижидер, сателитска TV, клима.
 WiFi во целиот објект.
• Одлична можност да уживате и да се релаксирате во прекрасната плажа.
Појаснување:
• Задолжителна е претходна резервација на вибер - 078 439 829 или на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака „За Core Hotel - Polihrono, Kassandra“.
 Цената на ваучерот е наменета за 1 ноќевање за двокреветна соба за двајца со појадок во "Core Hotel"- Polihrono, Kassandra
• Доколку сте заинтересирани за престој во хотелот за различни дати од горенаведените, различен број на ноќевања или лица слободно пишете ни на вибер - 078 439 829 и веднаш ќе провериме.
• Доколку нема слободни соби во овој хотел, ќе побараме сместување според вашиот буџет во друг хотел/апартман.   
• Сместување во собите по 14:00 часот. Напуштање на собите до 12:00 часот.
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот. 


Polychrono 630 85, Greece

Покажи ми го патот

 тел.
 +30 23740 52959
 +30 6936053545

 e-mail: info@corehotels.gr

 Facebook

 Core Hotel


Задолжителна е претходна резервација на тел: 078 439 829 или на e-mail: admin@kupinapopust.mk

„Core Hotel“ - Polychrono Kassandra

„Core Hotel“ се наоѓа во космополитското село Полихроно на врвот од покривот на првиот полуостров на Халкидики, Касандра. Полихроно, лежи на Егејското Море, е еден од најпознатите холивудски одморалишта на Халкидики.
Погодно лоциран во центарот на селото, Core Hotel е во непосредна близина до трговскиот центар каде што има многу продавници, банки, таверни и барови. Меѓународниот аеродром на Македонија (СКГ) е далеку од час. Бесплатен Wi-Fi е на располагање во текот и бесплатен паркинг е можен во близина на просториите.
Сместување: Сите соби се опремени со TV, клима уред, фрижидер, туш и балкони.
Хотелски содржини: Рецепција, сеф, ресторан, бар, градина, бежичен интернет...
Плажа: на само 250 метри 
Услуга: појадок 

• kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку посредник при резервацијата на хотелот / апартманот / превозот. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 2 дена и 5 ч.