Уживајте и релаксирајте се во Неа Флогита! 2914 ден. (47 евра) за 1 ноќевање во двокреветна соба за двајца + појадок во Хотел „Marialena“ - Неа Флогита


Со купување на овој ваучер добивате 38 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.06.2019  до  22.06.2019 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО пишете ни на admin@kupinapopust.mk или на вибер - 078 439 829 за да ве информираме околу достапноста на собите. 
Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата истиот ден по потврдата од наша страна дека има слободно соба. 

Добивате:
• 1 ноќевање во двокреветна соба за двајца + појадок
• Соби со мини бар, TV, клима.
 WiFi во целиот објект.
• Одлична можност да уживате и да се релаксирате во прекрасната плажа на Неа Флогита.
Појаснување:
• Задолжителна е претходна резервација на вибер - 078 439 829 или на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака „За Хотел Marialena - Неа Флогита“.
 Цената на ваучерот е наменета за 1 ноќевање во двокреветна соба за двајца + појадок
• Доколку сте заинтересирани за престој во хотелот за различни дати од горенаведените, различен број на ноќевања или лица слободно пишете ни на вибер - 078 439 829 и веднаш ќе провериме.
• Доколку нема слободни соби во овој хотел, ќе побараме сместување според вашиот буџет во друг хотел/апартман.   
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот. 


Hotel Marialena - Nea Flogita,
Chalkidiki, Grcija

Покажи ми го патот
тел.
 +30 23730 31710
е-маил
hotel@mavridis-hotel.gr
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на тел. 078 439 829 или на е-маил admin@kupinapopust.mk


Хотел Marialena - Nea Flogita, Chalkidiki

Хотел "MARIALENA" има 18 комфорни соби, од кои повеќето се семејни соби и студија. Собите се разликуваат по големина, но сите имаат приватна бања со туш, ТВ, мини бар и клима уред со балкон. Повеќето од собите можат да се пофалат со поглед на морето. 

Flogita, е крајбрежно село во грчката префектура Халкидики, 52 километри од Солун и 6 километри од Нова Муданија. Селото, во општина Нова Муданија, е изградено на еден рид со поглед на заливот Темрмајкос. Поголемиот дел од селото е само неколку минути од морето, и на чист ден, има прекрасен поглед низ заливот на планината Олимп.Flogita е познат по својата голема песочна плажа, долга околу еден километар, и нејзиниот асфалтиран шеталиштето кое е популарно во вечерните часови.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Лесновски мед Royal Yelly Premium - 250 гр. 
Др. Петровски - Апицентар
Лесновски мед Royal Yelly Premium - 250 гр. 
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Лесновски мед Royal Yelly - 380 гр.
Др. Петровски - Апицентар
Лесновски мед Royal Yelly - 380 гр.
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Летен третман на лице за сува кожа - детоксикација и освежителен третман со козметика на Афродита со ензимски пилинг во времетраење од 45 - 60 мин. - 56%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Летен третман на лице за сува кожа - детоксикација и освежителен ...
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Надградба на нокти со типсови - 52%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Надградба на нокти со типсови
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Гел лак - 51%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Гел лак
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Класичен маникир со гел лак - 44%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Класичен маникир со гел лак
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Депилација на цели нозе + раце со ладен восок за една употреба од брендот на Depilieve - 35%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Депилација на цели нозе + раце со ладен восок за една употреба од...
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Депилација на цели нозе + интима со топол и ладен восок за една употреба од брендот на Depilieve - 44%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Депилација на цели нозе + интима со топол и ладен восок за една у...
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Пакет од 10 антицелулитни масажи - 40%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Пакет од 10 антицелулитни масажи
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Една антицелулитна масажа - 47%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Една антицелулитна масажа
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Педикир со парафин + гел лак во боја по Ваш избор - 64%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Педикир со парафин + гел лак во боја по Ваш избор
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 45 мин. - 22%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 45 мин.
Уште 4 дена и 14 ч.