Уживајте и релаксирајте се во Неа Флогита! 2914 ден. (47 евра) за 1 ноќевање во двокреветна соба за двајца + појадок во Хотел „Marialena“ - Неа Флогита


Со купување на овој ваучер добивате 38 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.06.2019  до  22.06.2019 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО пишете ни на admin@kupinapopust.mk или на вибер - 078 439 829 за да ве информираме околу достапноста на собите. 
Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата истиот ден по потврдата од наша страна дека има слободно соба. 

Добивате:
• 1 ноќевање во двокреветна соба за двајца + појадок
• Соби со мини бар, TV, клима.
 WiFi во целиот објект.
• Одлична можност да уживате и да се релаксирате во прекрасната плажа на Неа Флогита.
Појаснување:
• Задолжителна е претходна резервација на вибер - 078 439 829 или на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака „За Хотел Marialena - Неа Флогита“.
 Цената на ваучерот е наменета за 1 ноќевање во двокреветна соба за двајца + појадок
• Доколку сте заинтересирани за престој во хотелот за различни дати од горенаведените, различен број на ноќевања или лица слободно пишете ни на вибер - 078 439 829 и веднаш ќе провериме.
• Доколку нема слободни соби во овој хотел, ќе побараме сместување според вашиот буџет во друг хотел/апартман.   
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот. 


Hotel Marialena - Nea Flogita,
Chalkidiki, Grcija

Покажи ми го патот
тел.
 +30 23730 31710
е-маил
hotel@mavridis-hotel.gr
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на тел. 078 439 829 или на е-маил admin@kupinapopust.mk


Хотел Marialena - Nea Flogita, Chalkidiki

Хотел "MARIALENA" има 18 комфорни соби, од кои повеќето се семејни соби и студија. Собите се разликуваат по големина, но сите имаат приватна бања со туш, ТВ, мини бар и клима уред со балкон. Повеќето од собите можат да се пофалат со поглед на морето. 

Flogita, е крајбрежно село во грчката префектура Халкидики, 52 километри од Солун и 6 километри од Нова Муданија. Селото, во општина Нова Муданија, е изградено на еден рид со поглед на заливот Темрмајкос. Поголемиот дел од селото е само неколку минути од морето, и на чист ден, има прекрасен поглед низ заливот на планината Олимп.Flogita е познат по својата голема песочна плажа, долга околу еден километар, и нејзиниот асфалтиран шеталиштето кое е популарно во вечерните часови.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Фарбање на цела коса - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на цела коса
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution  - 57%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution 
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Миење + маска + ампула + фенирање - 62%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + ампула + фенирање
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Шишање за мажи - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Шишање за мажи
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок) - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок)
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Класичен маникир - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен маникир
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Класичен педикир + пилинг + масажа - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен педикир + пилинг + масажа
Уште 5 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Третман на коса со кавијар + шишање - 42%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Третман на коса со кавијар + шишање
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Миење + маска + фенирање  - 40%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + фенирање 
Уште 5 дена и 14 ч.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 5 дена и 14 ч.
 5 Купувачи
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 5 дена и 14 ч.