Одмор во Пефкохори! 3534 ден. за 1 ноќевање во двокреветна соба за двајца + појадок во хотел „Hesperides“ 

Со купување на овој ваучер добивате 46 "kupinapopust" поени.

Купи за 3534 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.06.2019  до  31.07.2019 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО пишете ни на admin@kupinapopust.mk или на вибер - 078 439 829 за да ве информираме околу достапноста на собите. 
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата што поскоро по потврдата од наша страна дека собата е слободна.
* Уплатите се вршат најдоцна до 16 часот за да може да се изврши реализација на резервацијата истиот ден. 
Цената за сместување варира и се менува во зависност од бројот на луѓе и датумот на престој, затоа за секој наш корисник креираме индивидуални пресметки за трошокот на патување.
* Доколку во хотелот којшто го нудиме нема слободно место за вашиот посакуван датум на патување, во истиот регион ќе ви понудиме друг хотел во рамките на вашиот буџет.

Добивате:
•  1 ноќевање во двокреветна соба за двајца + појадок
 Секоjа соба располага со засебна бања, балкон и кујна со неопходни елементи за секојдневна употреба, ТV и WiFi.
 Oдлична можност да уживате во прекрасната песочна плажа на Пефкохори.
Појаснување:
 Цената на ваучерот е наменета за сместување во хотел за двајца за едно ноќевање.
 Попустот е валиден при минимум 2 ноќевања за две лица.  
 Сместување во собите по 14:00 часот. Напуштање на собите до 11:00 часот.
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот.
Процедура за превземање на ваучерот:
 Задолжителна е претходна резервација на вибер 078/ 439-829 или на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака „За Хотел Hesperides - Пефкохори“.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате ваучерот.


Хотел „Hesperides“
Пефкохори, Грција
Покажи ми го патот
WEB

Задолжителна е претходна резервација на вибер - 078 439 829 или на e-mail: admin@kupinapopust.mk

Хотел „Hesperides“ - Пефкохори

Семеен хотел во Пефкохори Халкидики на само 130м од плажите.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278 - 38%
Papirus office - HP Тонери, нас. Маџари
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278
Уште 2 дена и 18 ч.
 
Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 2 дена и 18 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 2 дена и 18 ч.
 
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 2 дена и 18 ч.
 8 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 2 дена и 18 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 18 ч.
 2 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 2 дена и 18 ч.
 45 Купувачи
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 18 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Уште 2 дена и 18 ч.