Одмор во Пефкохори! 3534 ден. за 1 ноќевање во двокреветна соба за двајца + појадок во хотел „Hesperides“ 

Со купување на овој ваучер добивате 46 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.06.2019  до  31.08.2019 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО пишете ни на admin@kupinapopust.mk или на вибер - 078 439 829 за да ве информираме околу достапноста на собите. 
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата што поскоро по потврдата од наша страна дека собата е слободна.
* Уплатите се вршат најдоцна до 16 часот за да може да се изврши реализација на резервацијата истиот ден. 
Цената за сместување варира и се менува во зависност од бројот на луѓе и датумот на престој, затоа за секој наш корисник креираме индивидуални пресметки за трошокот на патување.
* Доколку во хотелот којшто го нудиме нема слободно место за вашиот посакуван датум на патување, во истиот регион ќе ви понудиме друг хотел во рамките на вашиот буџет.

Добивате:
•  1 ноќевање во двокреветна соба за двајца + појадок
 Секоjа соба располага со засебна бања, балкон и кујна со неопходни елементи за секојдневна употреба, ТV и WiFi.
 Oдлична можност да уживате во прекрасната песочна плажа на Пефкохори.
Појаснување:
 Цената на ваучерот е наменета за сместување во хотел за двајца за едно ноќевање.
 Попустот е валиден при минимум 2 ноќевања за две лица.  
 Сместување во собите по 14:00 часот. Напуштање на собите до 11:00 часот.
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот.
Процедура за превземање на ваучерот:
 Задолжителна е претходна резервација на вибер 078/ 439-829 или на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака „За Хотел Hesperides - Пефкохори“.
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате ваучерот.


Хотел „Hesperides“
Пефкохори, Грција
Покажи ми го патот
WEB

Задолжителна е претходна резервација на вибер - 078 439 829 или на e-mail: admin@kupinapopust.mk

Хотел „Hesperides“ - Пефкохори

Семеен хотел во Пефкохори Халкидики на само 130м од плажите.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Електрична четка за заби - 50%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 3 дена и 10 ч.
 
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 3 дена и 10 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 3 дена и 10 ч.
 1 Купувач
M4 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
M4 смарт спортска нараквица
Уште 3 дена и 10 ч.
 3 Купувачи