Супер летна понуда! Само 4774 ден. за 1 ноќевање за апартман до 5 луѓе со две одвоени спални со појадок и вечера во Хотел „Olympic Bibis“ - Метаморфосис, Ситонија, Халкидики

Со купување на овој ваучер добивате 62 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  05.06.2019  до  31.08.2019 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО пишете ни на admin@kupinapopust.mk или на вибер - 078 439 829 за да ве информираме околу достапноста на собите. 
Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата истиот ден по потврдата од наша страна дека има слободно соба. 

Добивате:
Апартман за до 5 луѓе со две одвоени спални
 Сместување на база HB (појадок и вечера)
• Соби со фрижидер, сателитска TV, клима.
 WiFi во целиот објект.
• Одлична можност да уживате и да се релаксирате во прекрасната плажа на Метаморфосис.
Појаснување:
• Задолжителна е претходна резервација на вибер - 078 439 829 или на e-mail admin@kupinapopust.mk со назнака „За Хотел Olympic Bibis - Metamorfosis“.
 Цената на ваучерот е наменета за 1 ноќевање за апартман  до 5 луѓе со две одвоени спални со појадок и вечера
• Доколку сте заинтересирани за престој во хотелот за различни дати од горенаведените, различен број на ноќевања или лица слободно пишете ни на вибер - 078 439 829 и веднаш ќе провериме.
Доколку нема слободни соби во овој хотел, ќе побараме сместување според вашиот буџет во друг хотел/апартман.   
• Сместување во собите по 14:00 часот. Напуштање на собите до 12:00 часот.
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот. Metamorfosi 630 78, Халкидики, Грција

Покажи ми го патот

 тел. +30 2375 022558, 
моб: +359 88 6181666,
факс: +30 2310 231752

 e-mail:
mpimpis@mpimpis.gr

 Facebook

 mpimpis.gr

Задолжителна е претходна резервација на тел: 078 439 829 или на e-mail: admin@kupinapopust.mk

Хотел „Olympic Bibis“ - Метаморфосис, Ситонија

На повеќе од 8,000 метри квадратни земјиште и на само 200 метри од Metamorphosi Beach, Хотелот Olympic Bibis Ви го нуди одморот за кој долго време размислувате. Надвор хотелот е украсен со прекрасна градина, со детско игралиште и базен со тераса за сончање. Сите соби и апартмани се опремени со клима уред и имаат балкон со поглед кон морето или кон градината. Хотелот, исто така, Ви нуди игралишта за кошарка и пинг-понг, додека секоја недела се организираат грчки вечери. Центарот на Метаморфоси се наоѓа на 800 метри од хотелот.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 2 дена и 4 ч.